Szukaj
Close this search box.

Pikieta pod warszawskim szpitalem – akcja „Szpitale bez aborterów” trwa

W czwartek 8 marca, w godzinach od 16:30 do 18:00 odbyła się ,jak co tydzień w tym miejscu, pikieta antyaborcyjna pod Szpitalem Wolskim, przy ulicy Szarych Szeregów 8.

W czwartek 8 czerwca, w godzinach od 16:30 do 18:00 odbyła się ,jak co tydzień w tym miejscu, pikieta antyaborcyjna pod Szpitalem Wolskim, przy ulicy Szarych Szeregów 8.

Od samego początku nasza demonstracja przykuwała uwagę wielu ludzi i powodowała ,iż zafrapowani zatrzymywali się na moment, aby przyjrzeć się z bliska autentycznym transparentom ze zdjęciami nienarodzonych dzieci, za które ktoś zdecydował o tym czy mają prawo do życia. Inni natomiast przechodzili obojętnie bądź negatywnie odnosili się do inicjatywy. Wiele osób podchodziło i nawiązywało z nami rozmowę.

Szczególnie ujmująca jest dla nas postawa niewidomej Pani, która wyraziła szczere wsparcie do działania, jakie organizujemy i wyraziła chęć współpracy z Fundacją. Pewien mężczyzna z samochodu również okazał aprobatę. Cieszymy się, że prawdę o aborcji mogli ujrzeć kolejni ludzie.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/06/Sylwia-Biegajczyk.jpg[/author_image] [author_info]Sylwia Biegajczyk – wolontariuszka w Fundacji Pro-Prawo do Życia; komórka Warszawa[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN