Pikieta pod Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu

W czwartek 12.04.2018, w godzinach 17:00 - 18:00 odbyła się pikieta w obronie nienarodzonych pod Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym Nr 1 we Wrocławiu, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 58. Organizatorem był Marcin Gach.

W czwartek 12.04.2018, w godzinach 17:00 – 18:00 odbyła się pikieta w obronie nienarodzonych pod Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym Nr 1 we Wrocławiu, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 58. Organizatorem był Marcin Gach.

Jeden z przechodniów zarzucił, że stoją sami mężczyźni. Później do pikiety dołączyły dwie nasze wolontariuszki, wśród nich Ewelina – prosto z pikiety pod szpitalem na Kamieńskiego.

W pikiecie uczestniczyło maksymalnie 6 osób. Nie zabrakło plakatu, nagrania, trumienki, nekrologu i zapalonego znicza.

Podczas pikiety odmówiliśmy Różaniec Święty w intencji pełnej obrony życia poczętego i nawrócenia wszystkich zwolenników aborcji.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/03/marcin-kołodziej.jpg[/author_image] [author_info]Marcin Kołodziej – Fundacja Pro-Prawo do Życia; komórka Wrocław[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN