Pikieta pod Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu

W czwartek 28 września 2017, a więc tuż przed rozpoczęciem roku akademickiego w godzinach 16:00-17:30 odbyła się pikieta w obronie nienarodzonych pod Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1 we Wrocławiu, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 58.

W czwartek 28 września 2017, a więc tuż przed rozpoczęciem roku akademickiego w godzinach 16:00-17:30 odbyła się pikieta w obronie nienarodzonych pod Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1 we Wrocławiu, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 58. W pikiecie uczestniczyło 8 osób, w tym 4 panie. Postawiliśmy 2 plakaty oraz puściliśmy nagranie z megafonu.

Pewien ojciec dziecka z zespołem Downa miał do nas pretensje, że bronimy przed śmiercią ludzi takich, jak jego syn. Jako argument podał brak należytego wsparcia ze strony państwa dla rodziców wychowujących dzieci z dodatkowym chromosomem. Twierdził też, że aborcja to nie jest zabijanie.

Odmówiliśmy Różaniec w intencji dzieci poczętych oraz nawrócenia wszystkich zwolenników aborcji.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/03/marcin-kołodziej.jpg[/author_image] [author_info]Marcin Kołodziej – wolontariusz w Fundacji Pro-Prawo do Życia; komórka Wrocław[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN