Szukaj
Close this search box.

Pikieta pod Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu

W czwartek 28 września 2017, a więc tuż przed rozpoczęciem roku akademickiego w godzinach 16:00-17:30 odbyła się pikieta w obronie nienarodzonych pod Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1 we Wrocławiu, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 58.

W czwartek 28 września 2017, a więc tuż przed rozpoczęciem roku akademickiego w godzinach 16:00-17:30 odbyła się pikieta w obronie nienarodzonych pod Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1 we Wrocławiu, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 58. W pikiecie uczestniczyło 8 osób, w tym 4 panie. Postawiliśmy 2 plakaty oraz puściliśmy nagranie z megafonu.

Pewien ojciec dziecka z zespołem Downa miał do nas pretensje, że bronimy przed śmiercią ludzi takich, jak jego syn. Jako argument podał brak należytego wsparcia ze strony państwa dla rodziców wychowujących dzieci z dodatkowym chromosomem. Twierdził też, że aborcja to nie jest zabijanie.

Odmówiliśmy Różaniec w intencji dzieci poczętych oraz nawrócenia wszystkich zwolenników aborcji.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/03/marcin-kołodziej.jpg[/author_image] [author_info]Marcin Kołodziej – wolontariusz w Fundacji Pro-Prawo do Życia; komórka Wrocław[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN