Szukaj
Close this search box.

Pikieta pod kościołem posła Niesiołowskiego

W niedzielę, 23 lutego 2014 r., przed jednym z kościołów w Łodzi odbyła się druga w tym roku pikieta łódzkiej komórki Fundacji Pro – prawo do życia. Protest rozpoczął się o godzinie 8:15, co wywołało zdziwienie przybyłego na miejsce fotoreportera. Czas i miejsce nie były przypadkowe – udaliśmy się tam mając nadzieję na spotkanie z posłem Stefanem Niesiołowski, który znany jest z podtrzymywania 'wywalczonego kompromisu aborcyjnego’. Nasz cel udało się częściowo zrealizować, ponieważ zostaliśmy zauważeni przez posła, który udawał się na mszę świętą. Niestety nie udało nam się z nim porozmawiać odnośnie 614 dzieci zabitych w 2010 r. zgodnie z 'kompromisem’, którego cały czas broni.

Po raz pierwszy wśród łódzkich obrońców życia pojawił się 5-letni chłopiec wraz z rodzicami, którzy swoją obecnością chcieli zamanifestować poparcie wobec obrony nienarodzonych dzieci.

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN