Szukaj
Close this search box.

Pikieta pod biurem posła Jarosława Gonciarza w Gliwicach

W dniu 15 stycznia 2020 roku przy ulicy Zwycięstwa 14 w Gliwicach przed biurem poselskim Jarosława Gonciarza z rządzącej partii PiS odbyła się pikieta działaczy Fundacji Pro-Prawo do Życia przeciwko zabijaniu nienarodzonych dzieci.

Morderstwa te są tolerowane przez obecnie rządzącą partię PiS, która mając większość sejmową, a tym samym mogąc zmienić obecnie obowiązującą ustawę i uratować wiele istnień ludzkich, nie robi nic w tym kierunku i nic nie zapowiada, że stanie się inaczej.

Pikieta przebiegła spokojnie wzbudzając zainteresowanie, przechodnie przystawali i czytali informacje zawarte na naszym banerze (3000 dzieci zabitych za rządów Prawa i Sprawiedliwości). Oczywiście jak bywa podczas takich akcji, reakcje były różne, od identyfikowania się z obrońcami życia po postawy przeciwne, ale rozmowy toczone były w sposób spokojny i rzeczowy.

Wszystkim obecnym bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy na dalsze akcje w obronie życia.

Zdjęcie: Tomasz Kaczmarek

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN