Pikieta pod Białostockim Empikiem

10408628 360569830789921 2235269654087372098 nW piątek 5 grudnia 2014 grupa wolontariuszy Fundacji Pro – Prawo do Życia i działaczy Ruchu Narodowego (ok. 20 osób) zebrała się na białostockim Rynku przed Empikiem, aby poinformować klientów tejże sieci o jej kampanii reklamowej, którą nazwano "świąteczną".

10408628 360569830789921 2235269654087372098 nW piątek 5 grudnia 2014 grupa wolontariuszy Fundacji Pro – Prawo do Życia i działaczy Ruchu Narodowego (ok. 20 osób) zebrała się na białostockim Rynku przed Empikiem, aby poinformować klientów tejże sieci o jej kampanii reklamowej, którą nazwano “świąteczną”. Do kampanii tej Empik zatrudnił znanego satanistę “Nergala”, który otwarcie szydzi z wiary katolickiej (potwierdzają to jego liczne chore wypowiedzi na ten temat) i równie znaną aborcjonistkę Marię Czubaszek (chwalącą się zabijaniem dzieci – najwyraźniej ta biedna kobieta nie potrafi sobie poradzić z syndromem postaborcyjnym i dlatego też wygaduje wszem wobec bzdury o ciąży, jakby to była jakaś straszna choroba). Takie osoby nijak mają się do przygotowań przedświątecznych i przeżywania Świąt Bożego Narodzenia, gdyż są jawnym zaprzeczeniem świątecznej radości z przyjścia na świat Pana Jezusa. Fundacja Pro – Prawo do Życia odpowiedziała zatem akcją informacyjną o polityce marketingowej firmy w różnych polskich miastach.

Nie inaczej było w Białymstoku – ok. godziny 15.00 działacze Fundacji stanęli przed salonem Empiku z banerem przedstawiającym Adama Darskiego i podpisem “Nie szydzę z wiary” oraz zdjęciem dziecka zabitego w wyniku tzw. aborcji i podpisem “Nie popieram aborcji”. Przyciągnął on uwagę przechodniów, a przede wszystkim osób wychodzących z Empiku oraz ekspedientki tegoż salonu, które stały w witrynach sklepowych i przypatrywały się pikietującym z nieukrywanym zaniepokojeniem. Miłym akcentem było wsparcie pewnego pana, który osobom biorącym udział w pikiecie sprawił prezent w postaci słodkich przekąsek i życzył powodzenia zebranym wolontariuszom Fundacji. Na pikiecie pojawiły się także lokalne media, które przeprowadziły krótki wywiad z p. Krzysztofem Chańko, szefem białostockiej komórki Fundacji Pro – Prawo do Życia. Po upływie godziny zgromadzeni działacze rozeszli się, ale to bynajmniej nie koniec tego typu akcji. Kolejna pikieta odbędzie się w czwartek 11 grudnia o godz. 15.00 pod Empikiem na Rynku Kościuszki. Serdecznie zapraszamy!

 

{flike}

...

Więcej interesujących treści

4 grzechy ciężkie wpisane w in vitro

Zapłodnienie in vitro, będące jeszcze 10 lat temu „gorącym tematem” ze względu na niemoralność tej praktyki, obecnie zdaje się nie być w ogóle omawiane. Warto

Atak feministek na biuro organizacji pro-life w Rzymie

W miniony weekend we Włoszech aktywiści radykalnej lewicy zmobilizowali tysiące kobiet do wyjścia na ulice i maszerowania „przeciwko przemocy”. Jeden z takich przemarszów zorganizowano w

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN