Pikieta pod ambasadą Kanady w Moskwie – uwolnić Mary Wagner!

M.Wagner Moskwa23 stycznia br. rosyjska organizacja" Wojownicy Życia", współpracująca z Fundacją Pro – Prawo do Życia, zorganizowała pikietę przed ambasadą Kanady w Moskwie. „Wojownicy Życia" od lat organizują demonstracje pokazujące horror aborcji, domagając się zaprzestania masakry nienarodzonych w Rosji.

M.Wagner Moskwa23 stycznia br. rosyjska organizacja” Wojownicy Życia”, współpracująca z Fundacją Pro – Prawo do Życia, zorganizowała pikietę przed ambasadą Kanady w Moskwie. „Wojownicy Życia” od lat organizują demonstracje pokazujące horror aborcji, domagając się zaprzestania masakry nienarodzonych w Rosji.

M.Wagner Moskwa2Tym razem rosyjscy obrońcy życia wyszli na ulice, aby wyrazić solidarność z Mary Wagner, prześladowaną za obronę dzieci mordowanych w Kanadzie. Biznes aborcyjny zbiera krwawe żniwo w Kanadzie i w Rosji. W Rosji wolno demonstrować w obronie nienarodzonych. W Kanadzie trafia się za to do więzienia.

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN