Pikieta objazdowa w miastach Wielkopolski – relacja

23.10.2015r. w godzinach 9:00 – 22:00 pikietując posłów Mariusza Witczaka oraz Bożenę Henczycę przejechaliśmy blisko 800 km. Banery umieszczone na przyczepie oglądali mieszkańcy Leszna, Gostynia, Jarocina, Ostrowa Wlkp. i Kalisza. Dzięki temu kilka, a nawet kilkanaście tysięcy osób, dowiedziało się o ciemnej stronie posłów, którzy popierają prawo do mordowania dzieci w łonach matek.

23.10.2015r.  w godzinach 9:00 – 22:00 pikietując posłów Mariusza Witczaka oraz Bożenę Henczycę przejechaliśmy blisko 800 km. Banery umieszczone na przyczepie oglądali mieszkańcy Leszna, Gostynia, Jarocina, Ostrowa Wlkp. i Kalisza. Dzięki temu kilka, a nawet kilkanaście tysięcy osób, dowiedziało się o ciemnej stronie posłów, którzy popierają prawo do mordowania dzieci w łonach matek.

Spotkaliśmy się z wielkim zaciekawieniem mieszkańców miast i okolicznych miejscowości,  co potwierdza sukces przeprowadzonej akcji.

Zainteresowania również nie kryła ostrowska policja i straż miejska, która na zmianę śledziła naszą ruchomą pikietę.

W ostatni dzień przed ciszą wyborczą wolontariusze z komórek wielkopolskich zorganizowali również pikietę, uświadamiając mieszkańców jak głosował Mariusz Witczak.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Mateusz-Rosik.jpg[/author_image] [author_info]Mateusz Rosik – wielkopolski koordynator Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN