Jak kobieta nie chce mieć dzieci, to coś takiego robi – pikieta pod szpitalem na Brochowie

We wtorek, w godz. 16.30 - 17.30, odbyła się kolejna pikieta przeciwko aborcji dokonywanych w szpitalu im. A. Falkiewicza na wrocławskim Brochowie. Na początku zgromadzenia przechodziła obok pikietujących kobieta z dzieckiem. Wskazała na plakat i zapytała dziewczynkę.

We wtorek, w godz. 16.30 – 17.30, odbyła się kolejna pikieta przeciwko aborcjom dokonywanym w szpitalu im. A. Falkiewicza na wrocławskim Brochowie. Na początku zgromadzenia przechodziła obok pikietujących kobieta z dzieckiem. Wskazała na plakat i zapytała dziewczynkę:

– Państwo protestują przeciwko aborcji, czy ty wiesz, co to jest aborcja? – Dziewczynka skinęła głową.

– Jak jakaś kobieta nie chce mieć dzieci, to coś takiego robi. – I wskazała na zakrwawione dziecko z plakatu.

Teraz mamy dużą pewność, że to dziecko nigdy w przyszłości nie da się omamić sprzecznym frazesom o „wolności wyboru”.

Manifestacje pod tym szpitalem odbywają się od roku. W latach 2009-2016 zamordowano tam w wyniku aborcji 21 nienarodzonych dzieci, w tym z powodu podejrzenia o zespół Downa oraz zespół Edwardsa.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator regionalny w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN