Pikieta, która pozostanie w naszej pamięci – Bełchatów

Dn 30 września 2016 r. o godz.13:30 w Bełchatowie w centrum miasta odbyła się pikieta antyaborcyjna, która pozostanie długo w naszej pamięci. Słyszeliśmy głosy poparcia, oszczerstw. Dwie panie krzyknęły, że chcą nas zabić. Jednakże największą naszą uwagę przyciągnęło inne wydarzenie.

Dn 30 września 2016 r. o godz.13:30 w Bełchatowie w centrum miasta odbyła się pikieta antyaborcyjna, która pozostanie długo w naszej pamięci.

Słyszeliśmy głosy poparcia, oszczerstw. Dwie panie krzyknęły, że chcą nas zabić. Jednakże największą naszą uwagę przyciągnęło inne wydarzenie. Podeszła do nas młoda kobieta i zaczęła w emocjonujący sposób mówić do nas, że aborcja jest dobra w pewnych sytuacjach. Następnie rozmowa przeszła na temat homoseksualizmu. Rozmawialiśmy, jakie niesie on z sobą (podobnie jak mord małego dziecka) opłakane skutki.

Po pewnym czasie kobieta spytała mnie czy rozmawiałbym z osobą ze skłonnościami homoseksualnymi. Odpowiedziałem jej, że nie widzę powodu, żeby z kimś takim nie rozmawiać. Homoseksualizm sam w sobie nie czyni kogoś gorszym czy lepszym. Pod koniec rozmowy młoda kobieta krzyknęła, że sama jest osobą z takimi skłonnościami i że ma depresję. Po tych słowach kobieta wybuchła zbierającym się wcześniej płaczem i pobiegła.

Jeżeli ta kobieta czyta to chcemy żeby wiedziała, że zapewniamy ją swoją modlitwą i zawsze ją wesprzemy do stawienia czoła problemom.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/09/Jakub-Krawczyk.jpg[/author_image] [author_info]Jakub Krawczyk – koordynator regionalny w Fundacji Pro – Prawo do Życia; woj. łódzkie[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN