Pigułki aborcyjne zabijają! – kolejny plakat we Wrocławiu

Pigułki aborcyjne zabijają! – kolejny plakat we Wrocławiu

"Uf! Co zrobisz z płodem? Do kibelka się raczej nie zmieści. -Zmieścił się i wszystko spłukałam" - to jeden z wielu autentycznych i przerażających dialogów, jakie można znaleźć na aborcyjnym forum, gdzie administratorki doradzają kobietom (i nie tylko kobietom, zdarzają się "zatroskani" ojcowie), w jaki sposób zabić swoje nienarodzone dziecko.

„Uf! Co zrobisz z płodem? Do kibelka się raczej nie zmieści. -Zmieścił się i wszystko spłukałam” – to jeden z wielu autentycznych i przerażających dialogów, jakie można znaleźć na aborcyjnym forum, gdzie administratorki doradzają kobietom (i nie tylko kobietom, zdarzają się „zatroskani” ojcowie), w jaki sposób zabić swoje nienarodzone dziecko.

Złożyliśmy już zawiadomienie do Prokuratury, a zaangażowanie wielu osób, które również przeraził ogrom zła dziejący się w tamtym miejscu, sprawiło że Prokuratura zajęła się sprawą forum, jego administratorek oraz osób, które się tam udzielały. Utrudniło to w znacznym stopniu działalność zarobkową sprzedawców pigułek aborcyjnych. My jednak o tym, czym zajmują się aborcjonistki, tak krzyczące o podziemiu aborcyjnym i same na nim zarabiające, chcemy poinformować całe społeczeństwo.

We Wrocławiu zawisnął więc kolejny plakat Fundacji Pro-Prawo do Życia. Widnieje na nim wspomniany wcześniej dialog oraz nienarodzony człowiek, znaleziony w oczyszczalni ścieków. Bardzo prawdopodobne, że znalazł się tam dlatego, że „udało się” zmieścić go i spłukać w toalecie innej matce.

Kobiety związane z aborcyjnym forum jeszcze niedawno twierdziły na różowej okładce Wysokich Obcasów, że „aborcja jest ok”. Tymczasem wynik ich działalności wygląda tak, jak na zdjęciu obok cytatu.

 

Popierasz to co robimy?

Wesprzyj nasze akcje

Także mogą Cię zainteresować:

stań po stronie życia

Witaj na Stronie Życia – nowym serwisie Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Postanowiliśmy połączyć wszystkie dotychczasowe serwisy w jeden, aby sprawniej dostarczać informacje na temat ochrony życia i bezpieczeństwa dzieci.

W dniu premiery znajdziesz tu informacje z serwisów stopaborcji.pl, stoppedofilii.pl oraz petycje z ratujdzieci.pl. W kolejnych miesiącach portal będzie uzupełniany o nowe funkcjonalności.