Szukaj
Close this search box.

Pigułki aborcyjne zabijają! – kolejny plakat we Wrocławiu

"Uf! Co zrobisz z płodem? Do kibelka się raczej nie zmieści. -Zmieścił się i wszystko spłukałam" - to jeden z wielu autentycznych i przerażających dialogów, jakie można znaleźć na aborcyjnym forum, gdzie administratorki doradzają kobietom (i nie tylko kobietom, zdarzają się "zatroskani" ojcowie), w jaki sposób zabić swoje nienarodzone dziecko.

„Uf! Co zrobisz z płodem? Do kibelka się raczej nie zmieści. -Zmieścił się i wszystko spłukałam” – to jeden z wielu autentycznych i przerażających dialogów, jakie można znaleźć na aborcyjnym forum, gdzie administratorki doradzają kobietom (i nie tylko kobietom, zdarzają się „zatroskani” ojcowie), w jaki sposób zabić swoje nienarodzone dziecko.

Złożyliśmy już zawiadomienie do Prokuratury, a zaangażowanie wielu osób, które również przeraził ogrom zła dziejący się w tamtym miejscu, sprawiło że Prokuratura zajęła się sprawą forum, jego administratorek oraz osób, które się tam udzielały. Utrudniło to w znacznym stopniu działalność zarobkową sprzedawców pigułek aborcyjnych. My jednak o tym, czym zajmują się aborcjonistki, tak krzyczące o podziemiu aborcyjnym i same na nim zarabiające, chcemy poinformować całe społeczeństwo.

We Wrocławiu zawisnął więc kolejny plakat Fundacji Pro-Prawo do Życia. Widnieje na nim wspomniany wcześniej dialog oraz nienarodzony człowiek, znaleziony w oczyszczalni ścieków. Bardzo prawdopodobne, że znalazł się tam dlatego, że „udało się” zmieścić go i spłukać w toalecie innej matce.

Kobiety związane z aborcyjnym forum jeszcze niedawno twierdziły na różowej okładce Wysokich Obcasów, że „aborcja jest ok”. Tymczasem wynik ich działalności wygląda tak, jak na zdjęciu obok cytatu.

 

...

Więcej interesujących treści

swiadoma bezpieczna ja

„Świadoma, bezpieczna ja”, która zabija swoje dziecko

Program „Świadoma, bezpieczna ja” jest pakietem rozwiązań przedstawionym przez Ministerstwo Zdrowia, pod wodzą minister Izabeli Leszczyny. W praktyce jednak pod płaszczykiem „poczucia bezpieczeństwa zdrowotnego kobiet”

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN