Szukaj
Close this search box.

Pierwszy Różaniec w Dębicy z rekordową frekwencją

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Dziękuję Bogu za Was wszystkich, którzy przyszliście tak licznie na Rynek dębicki, aby modlić się o zaprzestanie aborcji w Polsce, o wzrost wiary i większą świadomość Polaków co do zagrożeń związanych z aborcją oraz ruchem gender.

Zaprosiłam Panią Annę, aby poprowadziła ten Publiczny Różaniec, ale przyznam że miałam obawy co do liczebności, ponieważ w Dębicy nigdy jeszcze nie było takiej modlitwy.

Okazaliście się odważni i odpowiedzialni. Było nas prawie 100 osób. Dziękuję za to. Następny taki Różaniec w Dębicy będzie w drugi piątek lipca o godz. 17.00 na Placu Solidarności. Powiedzcie o tym swoim znajomym i przyjaciołom.

Mam także prośbę i apeluję do tych, którzy stali z boku i nie dołączali do naszej modlitwy, do tych którzy myślą, że to ich nie dotyczy. To nas wszystkich dotyczy!

Polacy stawajcie w swojej obronie! Brońcie jeden drugiego, zwłaszcza tego najbardziej bezbronnego w łonie matki. Nie pozwólcie się wymordować…

Jedną z najskuteczniejszych form walki jest modlitwa różańcowa, wrogowie Kościoła doskonale o tym wiedzą.

Niech każdy to wie i przyjdzie na kolejny Różaniec. Zapraszam!

rozaniec debica

...

Więcej interesujących treści

Policjant wyrywa baner dzialaczowi z reki

Groźna prawda o zabijaniu dzieci

W ocenie oleśnickich władz i funkcjonariuszy policji rozrywanie dzieci nienarodzonych na kawałki, trucie ich śmiertelnym zastrzykiem jest w porządku, ale pokazywanie prawdy o tym procederze

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN