Szukaj
Close this search box.

Pierwsze zbiórki podpisów w Bełchatowie

W sobotę 11 kwietnia, przy skrzyżowaniu ulic Okrzei i Dąbrowskiego w Bełchatowie odbyła się kolejna pikieta zorganizowana przez lokalną komórkę Fundacji Pro - prawo do życia, która stanowiła wstęp do naszego włączenia się w zbiórkę podpisów pod ostatnio złożonym projektem ustawy o całkowitym zakazie aborcji w Polsce.

W sobotę 11 kwietnia, przy skrzyżowaniu ulic Okrzei i Dąbrowskiego w Bełchatowie odbyła się kolejna pikieta zorganizowana przez lokalną komórkę Fundacji Pro – prawo do życia, która stanowiła wstęp do naszego włączenia się w zbiórkę podpisów pod ostatnio złożonym projektem ustawy o całkowitym zakazie aborcji w Polsce. W pikiecie wzięły udział osoby, które ukończyły kurs, który odbył się w naszym mieście 2 kwietnia i wreszcie miały okazję sprawdzić nabyte umiejętności w praktyce. Mimo bardzo niesprzyjającej pogody, udało nam się zwrócić uwagę wielu osób, nie brakowało pozytywnych, ale także – niestety – negatywnych komentarzy. Wiele osób odchodziło, czytając nasze ulotki z zainteresowaniem.

W naszym mieście będziemy zbierać podpisy przez kolejne dwie niedziele – zapraszamy do włączenia się w akcję, wspólnie możemy odnieść sukces. Nie możemy zwolnić ani na chwilę, gdy mamy szansę zmienić prawo, by chroniło także życie tych, którzy sami nie mogą się chronić.

Dziękujemy za udzielane nam wsparcie, a także zapraszamy do kontaktu każdego, kto chciałby dowiedzieć się czegoś więcej lub wspomóc naszą komórkę, a przez to Fundację Pro – Prawo do życia.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Wiktor Paluch, z-ca koordynatora regionalnego, komórka Bełchatów[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN