Szukaj
Close this search box.

Pierwsze Certyfikaty Kandydata Przyjaznego Życiu i Rodzinie przyznane!

big 1314794845Dziś o 10.30 w Sejmie odbyła się konferencja prasowa "Kandydat Przyjazny Życiu i Rodzinie". Konferencja rozpoczęła się apelem Maliny Świć, dotkniętej Zespołem Turnera, która odczytała list osób z zespołami genetycznymi skierowany do posłów i senatorów. Ludzie tacy jak my, tyle że młodsi, są w okrutny sposób zabijani, jako niedoskonali i niegodni żyć. To godzi także w nas, urodzonych, sugerując, że nie jesteśmy pełnowartościowymi osobami, że nie powinniśmy się urodzić, że jesteśmy problemem społecznym, który prawo pozwala - mówiła.

big 1314794845Dziś o 10.30 w Sejmie odbyła się konferencja prasowa „Kandydat Przyjazny Życiu i Rodzinie”. Konferencja rozpoczęła się apelem Maliny Świć, dotkniętej Zespołem Turnera, która odczytała list osób z zespołami genetycznymi skierowany do posłów i senatorów. Ludzie tacy jak my, tyle że młodsi, są w okrutny sposób zabijani, jako niedoskonali i niegodni żyć. To godzi także w nas, urodzonych, sugerując, że nie jesteśmy pełnowartościowymi osobami, że nie powinniśmy się urodzić, że jesteśmy problemem społecznym, który prawo pozwala – mówiła.

Następnie zostały rozdane pierwsze Certyfikaty Kandydata Przyjaznego Życiu i Rodzinie posłom, którzy zadeklarowali, że będą bronić życia i rodziny. Otrzymali je posłowie Jan Dziedziczak z PiS, Jacek Żalek z PO i Adam Gawęda z PJN.

Posłowie mówili o tym, że sprawa ochrony dzieci poczętych jest kwestią bardzo istotną. Wyrazili nadzieję, że posłowie okażą się ludźmi sumienia i że ogromna większość zagłosuje dziś za ochroną dzieci poczętych.

Dzisiejsza uroczystość nadania Certyfikatów pokazuje, że sprawa ochrony życia łączy a nie dzieli. – podsumowywał Mariusz Dzierżawski,.

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji” zadeklarował, że będzie rozpowszechniał w różnych środowiskach ze szczególnym uwzględnieniem parafii, wiedzę na temat tego który kandydat na posła lub senatora popiera życie, a który popiera śmierć. Informacje te będą przekazywane także przez strony internetowe np. www.prawodonarodzin.pl i prasę, szczególnie przez Gościa Niedzielnego.

{vsig}galerie/rozdaniecertyfikatow{/vsig}

{flike}

{fcomment}

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN