Szukaj
Close this search box.

Pierwsza zbiórka podpisów przeciwko pedofilii w Bełchatowie

DSCF0365Dnia 28 kwietnia 2014r. obyła się pierwsza w Bełchatowie zbiórka podpisów pod nową inicjatywą ustawodawczą "Stop Pedofilii".

DSCF0365Dnia 28 kwietnia 2014r. obyła się pierwsza w Bełchatowie zbiórka podpisów pod nową inicjatywą ustawodawczą „Stop Pedofilii”.

W godz. 9:30-11:30 zebraliśmy 40 podpisów. Natomiast od około 15:45 do godz. 17:20 zebraliśmy kolejne 34 podpisy.
Akcję przeprowadziła Fundacja pro-prawo do życia. Wsparcie przyszło również z członków Młodzieży Wszechpolskiej z Bełchatowa. Zbieraliśmy podpisy w centrum miasta – głównie na Placu Narutowicza, ale działaliśmy również na ul. Kościuszki.
Zdecydowana większość napotkanych osób popierała ten projekt, niektórym wystarczyło parę słów wyjaśnienia i już chętnie składali podpisy. Inni szczegółowo przeglądali proponowaną nowelizację i również chętnie się podpisywali.
Rano spotkaliśmy również byłego członka AK, który w zdecydowany sposób poparł naszą akcję i otrzymaliśmy z jego strony wiele serdeczności.
Osoby, które nie chciały złożyć podpisów nie potrafiły podać konkretnych argumentów. W większości byli to – o dziwo – ludzie w podeszłym wieku, którzy tłumaczyli się, że to już nie ich sprawa.
DSCF0364Znikoma część osób tłumaczyła, że nie popiera pedofilii, ale homoseksualizm tak. Nie docierał do nich niestety fakt, że jest znacznie odsetek dzieci adoptowanych, a później molestowanych przez homoseksualistów, jest znacznie większy niż w przypadku par heteroseksualnych.
Zbiórka jednak odbyła się bez szczególnych ekscesów, ogólne nastawienie ludzi było bardzo pozytywne.
Wzbudziliśmy zainteresowanie lokalnych mediów – Telewizji Kablowej Bełchatów, a także pewnego fotografa; który nas sfotografował, a następnie z własnej inicjatywy złożył podpis pod inicjatywą „Stop Pedofilii”.
Wszyscy uczestnicy akcji wyrazili wielką chęć robienia kolejnych zbiórek, które jak planujemy odbędą się niebawem.

...

Więcej interesujących treści

Zaawansowane metody śledcze oleśnickiej policji

Dnia 29 lutego w Oleśnicy, przed wejściem do Szpitala (będącego liderem w statystykach dzieciobójstwa prenatalnego w Polsce) odbywało się zgromadzenie publiczne, mające na celu pokazywanie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN