Szukaj
Close this search box.

Pierwsza pikieta w Legnicy – relacja

Dnia 29 lutego w godzinach od 17 do 19 w legnickim rynku przy ul. Najświętszej Marii Panny odbyła się pierwsza pikieta antyaborcyjna zorganizowana przez tamtejszą komórkę.

Dnia 29 lutego w godzinach od 17 do 19 w legnickim rynku przy ul. Najświętszej Marii Panny odbyła się pierwsza pikieta antyaborcyjna zorganizowana przez tamtejszą komórkę. Odprawa odbyła się przy pomniku Papieża Św. Jana Pawła II uroczystą modlitwą. W pikiecie czynny udział brał ruch Narodowcy RP i za ich zaangażowane w zbiórkę podpisów wyrażamy wielką wdzięczność.

Cała manifestacja nie napotkała jakichkolwiek przeszkód czy prowokacji, poza obelgami i wyzwiskami ze strony niektórych przechodniów.

Porządku pilnowało dwóch policjantów.
Udało się zebrać blisko 70 podpisów.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Mateusz Maciejewski – koordynator legnickiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN