Szukaj
Close this search box.

Pierwsza pikieta pod szpitalem w Kielcach!

W zeszłą sobotę, 17 listopada br. kielecka komórka Fundacji Pro-prawo do życia zorganizowała pierwszą pikietę przeciwko aborcji przed Świętokrzyskim Centrum Matki i Noworodka. Pikieta była połączona z Różańcem publicznym, uczestniczyło w niej kilkanaście osób.

Staliśmy przy dość ruchliwej ulicy, dzięki czemu zarówno przechodnie, jak i kierowcy samochodów mogli dokładnie zobaczyć plakaty. Wiele aut zwalniało, prawie się przy nas zatrzymując.

W ciągu ostatnich 5 lat (2013-2017) w tej placówce dokonano 31 aborcji, wszystkie z powodu podejrzenia choroby dziecka. Pośród 31 zamordowanych nienarodzonych dzieci 12 podejrzewano o zespół Downa, a 2 o zespół Turnera. Naszym celem było pokazanie prawdy o tym, czym jest aborcja i co robi bezbronnemu, nienarodzonemu dziecku – chcieliśmy też pomodlić się za personel szpitala, lekarzy, pielęgniarki i położne oraz za nienarodzone dzieci i ich rodziców.

Aborcja to okrutne pogwałcenie podstawowego prawa człowieka – prawa do życia. W dzisiejszym świecie uważa się, że kara śmierci dla sprawców najcięższych przestępstw jest zbyt okrutna, jednocześnie skazując na nią niewinne dzieci tylko z powodu podejrzenia u nich choroby. To rażąca niesprawiedliwość, a naszym zadaniem i obowiązkiem jest z nią walczyć.

Jeśli jesteś z Kielc i okolic dołącz do kieleckiej komórki Fundacji!
Pomóż nam powstrzymać mordowanie dzieci!

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN