Pierwsza pikieta pod szpitalem w Kielcach!

W zeszłą sobotę, 17 listopada br. kielecka komórka Fundacji Pro-prawo do życia zorganizowała pierwszą pikietę przeciwko aborcji przed Świętokrzyskim Centrum Matki i Noworodka. Pikieta była połączona z Różańcem publicznym, uczestniczyło w niej kilkanaście osób.

Staliśmy przy dość ruchliwej ulicy, dzięki czemu zarówno przechodnie, jak i kierowcy samochodów mogli dokładnie zobaczyć plakaty. Wiele aut zwalniało, prawie się przy nas zatrzymując.

W ciągu ostatnich 5 lat (2013-2017) w tej placówce dokonano 31 aborcji, wszystkie z powodu podejrzenia choroby dziecka. Pośród 31 zamordowanych nienarodzonych dzieci 12 podejrzewano o zespół Downa, a 2 o zespół Turnera. Naszym celem było pokazanie prawdy o tym, czym jest aborcja i co robi bezbronnemu, nienarodzonemu dziecku – chcieliśmy też pomodlić się za personel szpitala, lekarzy, pielęgniarki i położne oraz za nienarodzone dzieci i ich rodziców.

Aborcja to okrutne pogwałcenie podstawowego prawa człowieka – prawa do życia. W dzisiejszym świecie uważa się, że kara śmierci dla sprawców najcięższych przestępstw jest zbyt okrutna, jednocześnie skazując na nią niewinne dzieci tylko z powodu podejrzenia u nich choroby. To rażąca niesprawiedliwość, a naszym zadaniem i obowiązkiem jest z nią walczyć.

Jeśli jesteś z Kielc i okolic dołącz do kieleckiej komórki Fundacji!
Pomóż nam powstrzymać mordowanie dzieci!

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN