Pierwsza pikieta antyaborcyjna w Tczewie

W czwartek, 18 sierpnia 2016 r. w Tczewie, w pobliżu budynku Dworca Głównego PKP, miała miejsce pierwsza zorganizowana przez nowo powstały tczewski oddział Fundacji Pro-Prawo do Życia pikieta antyaborcyjna. Wraz z działaczami Młodzieży Wszechpolskiej, chcieliśmy zwrócić uwagę na problem, jakim jest zabijanie nienarodzonych, co spotkało się ze sporym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Tczewa, ale także lokalnych mediów. Reakcje były różne, widać, że plakaty spełniały swoją rolę.

W czwartek, 18 sierpnia 2016 r. w Tczewie, w pobliżu budynku Dworca Głównego PKP, miała miejsce pierwsza zorganizowana przez nowo powstały tczewski oddział Fundacji Pro-Prawo do Życia pikieta antyaborcyjna.

Wraz z działaczami Młodzieży Wszechpolskiej chcieliśmy zwrócić uwagę na problem, jakim jest zabijanie nienarodzonych, co spotkało się ze sporym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Tczewa, ale także lokalnych mediów. Reakcje były różne, widać, że plakaty spełniały swoją rolę.

Dziękując za okazane poprzez wsparcie, dobre słowo oraz zaufanie tczewskiej społeczności, już dziś możemy obiecać, że dołożymy wszelkich starań, aby każdy mieszkaniec nie tylko naszego miasta, ale i innych miał świadomość, czym jest aborcja i jakie są jej konsekwencje. W planach mamy następne pikiety, na które serdecznie zapraszamy.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/08/bartosz-piekarski.jpg[/author_image] [author_info]Bartosz Piekarski – Koordynator Fundacji Pro- Prawo do Życia, oddział w Tczewie.[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN