Pielgrzymka pokutna – zapraszamy do modlitwy on-line!

Polacy przejęli się groźbą zarazy. Na świecie zachorowało prawie 200 000 osób, a zmarło od początku epidemii 8 000. Od początku roku aborterzy zabili osiem milionów dzieci. Tysiąc razy więcej. Media nawet promila uwagi nie poświęcają ofiarom aborcji.

W Polsce wykryto 250 przypadków wirusa, 5 osób zmarło. Władze wprowadziły stan nadzwyczajny.

Od początku roku aborterzy zabili legalnie w państwowych szpitalach 250 dzieci. Według feministek ofiar aborcji nielegalnych, choć bezkarnych, jest kilkadziesiąt razy więcej. Tysiące dzieci zostały zamordowanych od początku roku. Władze nie zrobiły nic.

W Polsce panoszy się zaraza. Zaraza duchowa, która niszczy nasze dusze i zabija naród. Przypomnijmy słowa Jana Pawła II – Naród, który zabija własne dzieci jest narodem bez przyszłości.

Wyruszamy na tę pielgrzymkę aby przepraszać Pana Boga za nasze grzechy i za bierność władz, które pozwalają na zabijanie dzieci. Prosimy o nawrócenie i czynną miłość wobec najbardziej potrzebujących pomocy.

Prosimy również o powstrzymanie zarazy. Przede wszystkim duchowej, a również tej zagrażającej ciału.

Będziemy błagać Królową Polski i Patronkę Warszawy o wstawiennictwo.

Z oczywistych względów nie chcemy gromadzić tłumów. Będziemy transmitować pielgrzymkę poprzez Facebooka. Zapraszamy do modlitwy on-line. Będziemy pielgrzymować w kolejnych dniach, zaczynając naszą modlitwę o godzinie 15 pod kościołem Świętego Krzyża.

...

Więcej interesujących treści

Byliśmy na Spotkaniu Młodych w Krakowie!

W ubiegłą niedzielę, 26 listopada, jako Fundacja Pro–Prawo do życia, uczestniczyliśmy w SMAK – Spotkaniu Młodych Archidiecezji Krakowskiej. Był to już drugi raz, kiedy mieliśmy

Rozważania adwentowe 2023 – I 

W Ewangelii na uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok liturgiczny, Pan Jezus przypomina nam o sądzie, który czeka nas na końcu czasów. Każdy z nas

Makabryczne prawo w Michigan

Gubernator stanu Michigan Gretchen Whitmer podpisała ustawy, które znoszą zakaz aborcji przez częściowy poród, eliminują obowiązek przestrzegania zdrowotnych standardów przez placówki aborcyjne oraz nadają im

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN