Piątkowa pikieta na “patelni” – relacja

Budującym doświadczeniem były rozmowy z osobami popierającymi aborcję, które po zobaczeniu naszego baneru, całkowicie zmieniły zdanie i złożyły podpisy.

Piękna pogoda i tłumy ludzi towarzyszyły piątkowej zbiórce podpisów, przeprowadzonej przez warszawską komórkę Fundacji Pro na “patelni” w centrum stolicy. Pikieta zorganizowana, aby uświadamiać opinię publiczną o stosunku prezydenta Komorowskiego do obowiązującej obecnie ustawy aborcyjnej, trwała krótko, ale była bardzo intensywna. Do stolika, na którym zbieraliśmy podpisy, ustawiały się kolejki przechodniów, chcących poprzeć projekt gwarantujący każdemu człowiekowi prawo do życia.
Budującym doświadczeniem były rozmowy z osobami popierającymi aborcję, które po zobaczeniu naszego baneru, całkowicie zmieniły zdanie i złożyły podpisy. Właśnie takie sytuacje przypominają nam, jak bardzo ważne jest wychodzenie z prawdą o zabijaniu dzieci na ulice miast. Pomimo tego, że od kilku lat prowadzimy kampanię uświadamiające Polaków o brutalnej rzeczywistości aborcji, nadal trafiają się osoby nie mające pojęcia, że zabijanie dzieci jest w Polsce legalne.
Zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy “Stop aborcji” będzie trwała jeszcze ponad dwa miesiące. Wszystkich chcących złożyć swój podpis lub uczestniczyć w naszych pikietach zapraszamy do śledzenia strony warszawskiej komórki Fundacji na facebooku: https://www.facebook.com/warszawa.stop.aborcji

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Agnieszka Kocimska – członek warszawskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Nasza fundacja utrzymuje się jedynie z wpłat ludzi dobrej woli. Przekaż 1% podatku na naszą działalność statutową. KRS nr 0000233080.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN