petycja

Żądamy zaprzestania wspierania LGBT przez władze Warszawy!

Władze Warszawy przekazały pieniądze publiczne aktywistom LGBT, którzy wyprodukowali za nie filmy symulujące homoseksualny seks oralny oraz instruktaże zażywania narkotyków przed seksem dla lepszej zabawy.

Jednym z odbiorców tych dotacji jest Maciej Gośniowski, aktywista LGBT zajmujący się tańcem na rurze i striptizem w gejowskich klubach. Gośniowski jest też członkiem organizacji Miłość Nie Wyklucza, która odpowiada za warszawską Kartę LGBT+ oraz projekty edukacji seksualnej dzieci w stołecznych szkołach!

Żądamy natychmiastowego wstrzymania finansowania dla lobby LGBT i pociągnięcia do odpowiedzialności osób, które wydały te skandaliczne decyzje

Rafał Trzaskowski,
Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy

Szanowny Panie Prezydencie,

Z niezwykłym oburzeniem przyjmuję informację, że przekazał Pan kilka milionów złotych pieniędzy podatników w ręce lobby LGBT, które wydało pieniądze warszawiaków m.in na:

– filmy w których symuluje się homoseksualny seks oralny,
– instruktaże jak zażywać narkotyki przed seksem dla lepszej zabawy,
– rozdawanie prezerwatyw oraz darmowych igieł i strzykawek do zażywania narkotyków,
– dążenia lobbystyczne do pełnej legalizacji prostytucji

Jest to sprzeniewierzenie publicznych pieniędzy oraz ogromny skandal, za który powinien Pan ponieść odpowiedzialność. Żądam natychmiastowego wycofania wszelkiego wsparcia finansowego miasta Warszawy dla aktywistów LGBT. Informuję również, że Fundacja Pro-Prawo do życia rozważa zawiadomienie prokuratury w sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa w tej sprawie.

Z poważaniem,
[podpis]

ZAKOŃCZONA

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN