Szukaj
Close this search box.

Podziemie aborcyjne, o którym mówią feministki, to nikt inny, jak one same. To znane polskie działaczki anty-life zarabiają na wciskaniu kobietom środków poronnych. Nie obchodzą ich ani mordowane dzieci, ani kobiety, które zażywają te środki nawet po 16. czy 20. tygodniu ciąży! Nie obchodzi ich to, że te kobiety wpadają w depresję, zostają same z wyrzutami sumienia po zamordowaniu własnych dzieci. Interesuje je tylko zysk. Wezwij Ministra o podjęcie natychmiastowych działań mających na celu walkę ze zorganizowaną przestępczością aborcyjną w Polsce.


P.T. Zbigniew Ziobro
Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny

Szanowny Panie Ministrze,
Apeluję do Pana Ministra o podjęcie natychmiastowych działań mających na celu walkę ze zorganizowaną przestępczością aborcyjną w Polsce.

Już od dłuższego czasu w polskim internecie działa forum internetowe i strona WWW prowadzona przez organizację „Kobiety w Sieci”.

Organizacja ta zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży środków służących do aborcji farmakologicznej oraz instruowaniem kobiet, jak skutecznie zabić swoje nienarodzone dziecko.
Na wspomnianym forum internetowym morderstwa na bezbronnych dzieciach są relacjonowane na żywo, na przykład w taki sposób: „Ufff ? Co zrobisz z płodem? Do kibelka się raczej nie zmieści”. „Zmieścił się i wszystko spłukałam”.

Uważam, że to niedopuszczalne, żeby w naszym państwie jawnie i swobodnie działały organizacje pośredniczące w zakupie środków poronnych i udzielające publicznie rad, jak dokonać nielegalnej aborcji w warunkach domowych.

Fundacja Pro – Prawo do Życia złożyła już w tej sprawie zawiadomienie do Prokuratury. Jako obywatel praworządnego państwa wierzę, że sprawa zostanie rozpatrzona niezwłocznie.
Chodzi bowiem o ludzkie życie, które zgodnie z polskim prawem powinno być bezwzględnie chronione.

Wzywam Pana Ministra do podjęcia wszelkich niezbędnych kroków do powstrzymania przestępców, którzy korzystają z bierności polskich służb i zarabiają na mordowaniu nienarodzonych dzieci i dramacie kobiet dokonujących aborcji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN