Szukaj
Close this search box.

Mary Wagner 12 lutego obchodzi urodziny. W związku z tym, że nie chce się wyrzec bohaterskiej walki o życie dzieci zagrożonych aborcją, spędzi ten dzień w więzieniu. Dołącz się do życzeń, które prześlemy w formie papierowej na adres więzienia, w którym przebywa Mary. Każdy podpis pod życzeniami dla Mary na pewno sprawi jej wielką przyjemność i pomoże jej wytrwać w podjętej misji. 


Droga Mary!

Dowiedziałem się, że 12 lutego obchodzisz urodziny. Wiem, że spędzisz je w więzieniu, ponieważ nie chcesz wyrzec się służby na rzecz najsłabszych – dzieci zagrożonych aborcją.

Współczesny świat, pełen górnolotnych deklaracji, czynami potężnych okazuje pogardę wobec słabych, którzy nie potrafią się bronić. Twoja misja budzi sumienia i przywraca nadzieję.

Życzę Ci błogosławieństwa Bożego we wspaniałej walce, którą prowadzisz. Nie znajduję lepszych słów, niż te zapisane w Księdze Liczb:  Niech cię Pan błogosławi i strzeże.  Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.  Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.

Obiecuję, że będę modlić się w Twoich intencjach, zwłaszcza o to, abyś miała dostęp do sakramentów. Modlę się również aby władze Kanady dostrzegły dobro, któremu służysz i uczyniły Kanadę krajem bezpiecznym dla poczętych dzieci. Niech Twoje świadectwo skruszy kamienne serca i przywróci sprawiedliwe prawa w Kanadzie i całym świecie.

Niech Boża radość towarzyszy Ci każdego dnia.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN