Szukaj
Close this search box.

Petycja do Prezydenta

Szanowny Panie Prezydencie!

Zwracam się do Pana w imieniu Fundacji Pro – Prawo do życia, z prośbą o podpisanie ustawy, zaostrzającej sankcje za czyny pedofilskie. Ustawa ta zapewni sprawiedliwe ukaranie złoczyńców, krzywdzących dzieci.

Słowa krytyki, które padają pod adresem tej nowelizacji, pochodzą ze środowisk, które dążą do seksualizacji dzieci, usiłując wprowadzić pedofilskie „Standardy edukacji seksualnej”, firmowane przez WHO. Adam Bodnar wielokrotnie domagał się wystawienia polskich dzieci na działania zwolenników „różnorodności seksualnej”, sprzeniewierzając się w ten sposób misji Rzecznika Praw Obywatelskich. Należy go uznać za rzecznika lobby LGBT.

Zaostrzenie kar dla pedofilów jest krokiem w dobrym kierunku. Dobro dzieci wymaga również zakazu działalności deprawatorów seksualnych w szkołach, nawet jeśli nie dopuszczają się oni wprost aktów pedofilskich. Zmierza do tego obywatelska inicjatywa ustawodawcza „Stop pedofilii”, którą podjęliśmy w ostatnich miesiącach.

Jeszcze raz proszę o wsparcie wszelkich inicjatyw, których celem jest obrona dzieci przed dewiantami seksualnymi.

Z wyrazami szacunku

Mariusz Dzierżawski

Członek Zarządu Fundacji Pro – Prawo do życia 

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN