Szukaj
Close this search box.

Pedofile i koncerny aborcyjne organizują edukację seksualną

Edukacja seksualna ma tak naprawdę jeden cel: rozbudzić maluchy jak najwcześniej. Stoją za nią organizacje, w których działają pedofile i aborcjoniści. Chcą oni wykorzystywać w różny sposób dzieci i młodzież. Fundacja Pro-Prawo do Życia wydała poradnik dla rodziców i wychowawców na ten temat, pod tytułem „Jak Powstrzymać Pedofila?”. Można go pobrać ze strony stoppedofilii.pl

Mało kto wie, że największy aborcyjny koncern w Stanach Zjednoczonych Planned Parenthod jest również amerykańskim liderem w organizowaniu zajęć i tworzeniu treści związanych z edukacją seksualną.

W ostatnim czasie firma współtworzyła trzy projekty w tym obszarze. Jednym z nich są filmy na Youtubie skierowane do dzieci w wieku 4 – 9 lat, które uświadamiają im, że są seksualne. Animowane zwierzęta opisują m.in. ciała dzieci ze szczególnym uwzględnieniem miejsc intymnych. Podważane są oczywiście również tzw. „stereotypowe role płciowe”, a maluchy dowiadują się, że takie myślenie jest przestarzałe i każdy może zachowywać się i ubierać jak mu się podoba, niezależnie od płci.

Drugi projekt to filmy dla dzieci w wieku 10 +.  Promują one masturbację, aborcję i kliniki Planned Parenthood. Z kolei dla starszej młodzieży w wieku 13-17 przygotowano program komputerowy służący do odpowiadania na pytania dot. seksu, tożsamości płciowej i …oferty Planned Parenthood.

Edukacja seksualna organizowana przez koncern aborcyjny, który wprost dąży do mordowania nienarodzonych dzieci do końca ciąży, jest częścią polityki tej firmy. Podobne cele realizowane są w Europie. Dobrze widać to na przykładzie Wielkiej Brytanii, gdzie deprawacyjna edukacja seksualna doprowadziła do znacznego wzrostu liczby aborcji u nastolatek. Co więcej, w „postępowych” państwach nawet 60% nastolatek, które zachodzi w ciążę dokonuje aborcji. To oczywisty skutek deprawacji, którą wprowadza się stopniowo również w Polsce.

źródła:
www.lifenews.com/….kids/
www.cnsnews.com/…gender
www.youtube.com/…f03Hp1Y
www.plannedparenthoodaction.org/...education

...

Więcej interesujących treści

swiadoma bezpieczna ja

„Świadoma, bezpieczna ja”, która zabija swoje dziecko

Program „Świadoma, bezpieczna ja” jest pakietem rozwiązań przedstawionym przez Ministerstwo Zdrowia, pod wodzą minister Izabeli Leszczyny. W praktyce jednak pod płaszczykiem „poczucia bezpieczeństwa zdrowotnego kobiet”

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN