Szukaj
Close this search box.

Pedofil recydywista skazany. Ofiary szukał wśród młodych homo- i biseksualistów.

27-letni homoseksualista Marc T. ponownie wyląduje w więzieniu, tym razem na trzy lata. Powodem było złamanie warunków nadzoru po poprzednim zwolnieniu z więzienia, według którego nie mógł nawiązywać kontaktów z małoletnimi. Sprawca złamał ten zakaz wchodząc na forum o nazwie „nie jesteś sam” dla nastoletnich homo-, bi- i transseksualistów, gdzie proponował im uprawnianie gejowskiego seksu.

Jak podają śledczy, Marc. T. szybko seksualizował rozmowę i obiecywał prezenty w zamian za spotkanie z nim. Ostatecznie do zbliżenia nie doszło. Jednak śledczy zabezpieczyli na komputerze pedofila pliki z pornografią dziecięcą, którą miał również rozprowadzać.

Sprawca był jako dziecko wykorzystywany seksualnie. Wcześnie zaczął też homoseksualną aktywność. Jego skłonności wobec małych i nastoletnich chłopców sąd uznał za bezsporne.

Niemcy alarmują, że pedofilia w ich kraju stała się plagą. W 2017 roku ofiarami wykorzystywania seksualnego padło w tym kraju aż 13 539 dzieci. Do tych statystyk przyczynia się także deprawacyjna edukacja seksualna, która sprawia, że maluchy od najmłodszych lat są rozbudzane seksualnie, a przez to stają się łatwiejszym łupem dla pedofilów. Z pewnością na takie lekcje musiał też już chodzić 27-letni Marc. T.

Jak takie zajęcia wyglądają w praktyce można zobaczyć na tym filmie.

Od września edukację seksualną tego typu (według standardów WHO) chce wprowadzić w Warszawie Rafał Trzaskowski. W Polsce rodzice mogą jeszcze protestować (na zachodzie grozi za to areszt). Jeśli tego nie zrobią skutki mogą być opłakane.

źródło:
https://www.ksta.de/…verurteilt-32292686

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN