Pedofil „edukował” dzieci na temat homoseksualizmu

Pedofil „edukował” dzieci na temat homoseksualizmu

Jedną z największych organizacji LGBT w Szwecji jest RFSL - Stowarzyszenie na rzecz Praw Osób Homoseksualnych, Biseksualnych i Transgenderycznych. To również jedna z najstarszych organizacji lobbystycznych LGBT na świecie.

Jest odpowiedzialna m.in. za zalegalizowanie „małżeństw” homoseksualnych w Szwecji. Organizuje także propagandowe lekcje o homoseksualizmie dla dzieci w szkołach podstawowych. W 2015 roku władze Sztokholmu, współpracujące z „edukatorami” z RFSL, przeznaczyły na ten cel blisko milion dolarów. Liczą na to, że w ten sposób zwiększy się akceptacja dzieci dla homoseksualizmu.

Zaledwie pół roku wcześniej do więzienia trafił Stefan Johansson – znany aktywista LGBT i jeden z głównych liderów RFSL. Został skazany za pedofilię. (31) Śledztwo wykazało, że podawał dzieciom alkohol i narkotyki, aby łatwiej mu było molestować je seksualnie.

Popierasz to co robimy?

Wesprzyj nasze akcje

Zobacz także:

stań po stronie życia

Witaj na Stronie Życia – nowym serwisie Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Postanowiliśmy połączyć wszystkie dotychczasowe serwisy w jeden, aby sprawniej dostarczać informacje na temat ochrony życia i bezpieczeństwa dzieci.

W dniu premiery znajdziesz tu informacje z serwisów stopaborcji.pl, stoppedofilii.pl oraz petycje z ratujdzieci.pl. W kolejnych miesiącach portal będzie uzupełniany o nowe funkcjonalności.