Pedofil domagał się przywilejów dla homoseksualistów

W 2014 roku policja w USA aresztowała Larrego Brinkina – jednego z czołowych aktywistów LGBT. Brinkin zawodowo zajmował się forsowaniem politycznych postulatów tego lobby, m.in. homoseksualnych „małżeństw”. Przez ponad 20 lat zasiadał w kalifornijskiej komisji praw człowieka, gdzie domagał się przywilejów dla homoseksualistów oraz był współzałożycielem kilku organizacji LGBT.

Zatrzymano go podczas tzw. parady równości w San Francisco. Wcześniej na jego komputerze odnaleziono dziecięcą pornografię, którą rozpowszechniał w internecie. Brinkin kolekcjonował zdjęcia brutalnych gwałtów na dzieciach w wieku 1-3 lat.

„Uwielbiam, jak ta 2-latka jest gwałcona. Mam nadzieję, że będziesz kontynuował i zobaczę, co ta mała suka jeszcze dostanie.”

Tak napisał Brinkin w wiadomości do innego pedofila, który wysyłał mu zdjęcia swoich ofiar. Zatrzymany był również członkiem internetowych grup dyskusyjnych dla pedofilów. W tym samym czasie aktywnie działał na rzecz homoseksualnych „małżeństw” i walczył z „dyskryminacją” homoseksualistów. (30)

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN