Pazura, Babiarz, Figurska, Cejrowski w radiu przeciw aborcji eugenicznej

radioUdostępniamy darmowe audycje radiowe pro-life z udziałem celebrytów!

radioUdostępniamy darmowe audycje radiowe pro-life z udziałem celebrytów!

Prezentujemy cykl audycji radiowych wyprodukowanych w ramach akcji Podpisz się za życiem! mającej na celu zakaz aborcji eugenicznej, czyli zagwarantowanie prawnej ochrony życia dzieciom chorym i podejrzewanym o chorobę.

W audycjach wystąpiły znane osoby życia publicznego, w tym aktorzy Radosław Pazura i Dominika Figurska, dziennikarz sportowy Przemysław Babiarz oraz Wojciech Cejrowski.

Obok celebrytów usłyszymy też świadectwa osób dotkniętych osobiście problemem dopuszczalności aborcji eugenicznej, w tym Maliny Świć, studentki medycyny z Zespołem Turnera oraz rodziców chorych dzieci, a także wypowiedzi organizatorów akcji Podpisz się za życiem! oraz publicystów.

Muzyki do audycji użyczył wybitny kompozytor filmowy Michał Lorenc.

Audycje wyemitowały do tej pory liczne stacje radiowe, między innymi Radio Warszawa, Radio Podlasie, Radio eR, Radio Fiat, Radio Fara, Radio RDN Małopolska, Radio Nadzieja, Radio Victoria, Radio Emaus, Radio Głos, Radio Anioł Beskidów, Radio Rodzina Kalisz, Radio Niepokalanów, Radio Jasna Góra, Radio Zamość, Radio eM oraz NiepoprawneRadio.pl. Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Audycje udostępniamy bezpłatnie do publicznego odtwarzania nie tylko w eterze, ale również na żywo we wszelkiego rodzaju zgromadzeniach (rekolekcje, szkoły, spotkania formacyjne, itp.).

Zapraszamy do słuchania i pobierania audycji.

 

ODCINEK 1 

Występują: dziennikarz sportowy Przemysław Babiarz oraz Kaja Godek, mama 5-letniego Wojtka z Zepołem Downa, pełnomocnik Inicjatywy Ustawodawczej STOP ABORCJI.

 

ODCINEK 2

Występują: aktorka Dominika Figurska oraz Malina Świć, studentka piątego roku medycyny, osoba z Zespołem Turnera.

 

ODCINEK 3

Występują: Wojciech Cejrowski oraz Marta Witecka, matka pięciorga dzieci, w tym dwojga z Zespołem Downa, z których jeden jest adoptowany.

 

ODCINEK 4

Występują: aktor Radosław Pazura oraz Magdalena i Łukasz Bańkowscy, rodzice Asi, która przeżyła pół roku od urodzenia, po tym jak prenatalnie zdiagnozowano u niej wadę mózgu.

 

ODCINEK 5

Występują: organizatorzy akcji Podpisz się za życiem! Kaja Godek – mama Wojtka z Zespołem Downa, pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej STOP ABORCJI, Aleksandra Musiał – prawnik, Mariusz Dzierżawski (Fundacja Pro – prawo do życia)

 

ODCINEK 6

Występują: publicyści Tomasz Terlikowski, Joanna Potocka, Joanna Najfeld.

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN