Szukaj
Close this search box.

Październikowy publiczny różaniec w Bydgoszczy

W ostatnią sobotę, jak zwykle 13 dnia miesiąca, odbył się kolejny publiczny różaniec w intencji odnowy moralnej naszego narodu oraz dzieci poczętych, a nienarodzonych. Około 30 bydgoszczan spotkało się na Placu Wolności, aby uczynić zadość prośbie Maryi. Październik to szczególny miesiąc.

W ostatnią sobotę, jak zwykle 13 dnia miesiąca, odbył się kolejny publiczny różaniec w intencji odnowy moralnej naszego narodu oraz dzieci poczętych, a nienarodzonych. Około 30 bydgoszczan spotkało się na Placu Wolności, aby uczynić zadość prośbie Maryi.

Październik to szczególny miesiąc, bowiem jest on poświęcony Matce Bożej i skoncentrowany na modlitwie różańcowej. Wdzięczni za dar ojczyzny zaśpiewaliśmy wszyscy pieśń „Boże, coś Polskę”. W organizację wydarzenia, oprócz wolontariuszy Fundacji Pro–Prawo do Życia, zaangażowali się lokalni przedstawiciele Młodzieży Wszechpolskiej.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2018/10/dorota-helena-szewczak.jpg[/author_image] [author_info]Dorota Helena Szewczak – wolontariusz bydgoskiej komórki Fundacji Pro-Prawo do Życia [/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN