Patrzą, a nie widzą – relacja z pikiety.

pikieta wumPo pikiecie w związku z kongresem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego mieliśmy świadomość, że wielu ginekologów wykazuje się znieczulicą wobec zabijania dzieci poczętych. Dzisiejsza pikieta z okazji inauguracji roku akademickiego Warszawskiej Akademii Medycznej w dużej mierze potwierdziła tę tezę. Z ust lekarzy padały stwierdzenia: "przecież prawo na to pozwala" lub "nie powinniście mieć prawa do wolności wypowiedzi", co uświadomiło nam, że niezwykle ważne jest, by tu być. Otworzyć oczy ludziom, którzy patrzą, a nie widzą.

pikieta wumPo pikiecie w związku z kongresem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego mieliśmy świadomość, że wielu ginekologów wykazuje się znieczulicą wobec zabijania dzieci poczętych. Dzisiejsza pikieta z okazji inauguracji roku akademickiego Warszawskiej Akademii Medycznej w dużej mierze potwierdziła tę tezę. Z ust lekarzy padały stwierdzenia: “przecież prawo na to pozwala” lub “nie powinniście mieć prawa do wolności wypowiedzi”, co uświadomiło nam, że niezwykle ważne jest, by tu być. Otworzyć oczy ludziom, którzy patrzą, a nie widzą.

Oczywiście nie wszyscy wspierają zabijanie dzieci. Prof. Chazan przyszedł, by na chwilę dołączyć do nas, a policjant na przywitanie stwierdził: “bardzo się cieszę, że stoicie tu państwo w tak ważnej sprawie”. Dopytuje kiedy nas znów zobaczy pod Kliniką Dzieciątka Jezus. W odpowiedzi mówię, że w przyszłym tygodniu w środę o godz.10 będziemy pod Sejmem, bo posłowie będą głosować nad przesłanką eugeniczną. Zabijanie dzieci zawsze jest złe. Czas, by i prawo przestało “na to pozwalać”.

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN