Szukaj
Close this search box.

Parlament Europejski krytykuje Polaków. Bo nie chcemy zabijać

Doszło do tego, że Parlament Europejski próbuje wtrącać się w polskie prawodawstwo, chcąc narzucać Polsce legalizację prawa do mordowania nienarodzonych dzieci oraz przywileje dla osób innej orientacji. Między innymi właśnie nasz kraj krytykowany jest za, jak to określono, "wsteczne inicjatywy".

Komisja Praw Kobiet i Równouprawnienia Parlamentu Europejskiego w swoim raporcie wezwała kraje Unii Europejskiej do zapewnienia wszystkim kobietom prawa do zabicia swojego dziecka. Dodajmy, że na razie tylko przed narodzeniem. Raport wielokrotnie odwołuje w swoich przykładach do naszego kraju. Warto dodać, że za jego przyjęciem głosowała także eurodeputowana Sylwia Spurek z frakcji Zielonych oraz Elżbieta Łukacijewska z PO.

I tak w raporcie mówi się o naszej inicjatywie ustawodawczej „Stop pedofilii”, oraz o „de facto zakazie aborcji”, czyli zapewnieniu osobom z niepełnosprawnościami prawa do życia, tak jest jest to zapisane w naszej Konstytucji. W raporcie podkreślono, że „postawa takich państw podważa prawa człowieka i wartości europejskie.”

Pytanie, jakie wartości europejskie podważa zakaz zabijania drugiego człowieka? Jeśli tak wyglądają europejskie wartości, z pewnością nie mają one nic wspólnego z humanitarną postawą.

Źródło: https://www.rmf24.pl/…state=1

...

Więcej interesujących treści

swiadoma bezpieczna ja

„Świadoma, bezpieczna ja”, która zabija swoje dziecko

Program „Świadoma, bezpieczna ja” jest pakietem rozwiązań przedstawionym przez Ministerstwo Zdrowia, pod wodzą minister Izabeli Leszczyny. W praktyce jednak pod płaszczykiem „poczucia bezpieczeństwa zdrowotnego kobiet”

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN