Papież pobłogosławił Kaję Godek!

Franciszek KajaPapież Franciszek pobłogosławił podczas Audiencji Generalnej Kaję Godek wraz z rodziną.

"Kiedy przyjechał do naszego sektora najpierw nas pozdrowił, a potem przytulił i pocałował naszego syna, Wojtka - relacjonuje Kaja Godek - Następnie daliśmy mu naszą fundacyjną koszulkę i wytłumaczyliśmy, co jest na niej napisane. Powiedzieliśmy również kim jesteśmy i co robimy."

Franciszek KajaPapież Franciszek pobłogosławił podczas Audiencji Generalnej Kaję Godek wraz z rodziną.

“Kiedy przyjechał do naszego sektora najpierw nas pozdrowił, a potem przytulił i pocałował naszego syna, Wojtka – relacjonuje Kaja Godek – Następnie daliśmy mu naszą fundacyjną koszulkę i wytłumaczyliśmy, co jest na niej napisane. Powiedzieliśmy również kim jesteśmy i co robimy.”

Kaja Godek opisuje również wrażenia ze spotkania z papieżem: “To było spotkanie człowieka z człowiekiem. Sprawiał wrażenie naprawdę zainteresowanego tym, co mówimy. To naprawdę ciepły i ludzki papież.”

Papież Franciszek z czułością wyciągnął ręce, by przytulić chłopca z zespołem Downa. Kilka lat wcześniej to “lekarze” wyciągali po niego ręce – gotowi do tego, aby go zabić.

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN