Szukaj
Close this search box.

„Pakiet ciążowy” zawiera zabijanie dzieci? – relacja z pikiety w Lublinie

Dnia 08 października odbyła się kolejna już pikieta zorganizowana przez lubelską komórkę "Fundacji Pro - prawo do życia" w odpowiedzi na obłudę lokalnych polityków wobec rodzin.

Dnia 08 października odbyła się kolejna już pikieta zorganizowana przez lubelską komórkę „Fundacji Pro – prawo do życia” w odpowiedzi na obłudę lokalnych polityków wobec rodzin.

W dniu 11 września 2015 roku odrzucono obywatelski projekt ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży. Przypominamy, iż pod powyższym projektem podpisało ponad 400 tysięcy osób! Rząd Platformy tzw. „obywatelskiej” tymczasem postanowił zignorować potężny głos obywateli, w imię domniemanego postępu i nowoczesności bijącej z zachodu.

Za odrzuceniem ustawy zagłosowało 206 osób. Następujący politycy wywodzący się z województwa lubelskiego przyczynili się do podtrzymania haniebnego procederu: Magda Gąsior-Marek, Joanna Mucha, Cezary Kucharski, Grzegorz Raniewicz z Platformy Obywatelskiej, Jacek Czerniak, Zbigniew Matuszczak z SLD oraz Michał Kabaciński z Twojego Ruchu.

Pani poseł Magda Gąsior-Marek chwali się prorodzinnym wydźwiękiem swych postulatów wyborczych. Proponuje szereg rozwiązań: „Pierwsze z nich to tzw. „pakiet ciążowy”. Zapewni on kobietom w ciąży o wiele swobodniejszy dostęp do opieki lekarskiej”. Biorąc pod uwagę oddany głos przez panią Gąsior-Marek, mamy wątpliwości co do tego jaką „opieką” zostanie objęte dziecko.

Podczas pikiety „zaszczycił” nas również gość specjalny, pan Janusz Palikot. Nie wiedząc czemu… zignorował naszą wolontariuszkę, wręczającą ulotkę informacyjną przygotowaną przez Fundację.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/kkruk.jpg[/author_image] [author_info]Krzysztof Kruk – wolontariusz lubelskiej komórki Fundacji Pro – prawo do życia[/author_info] [/author]

źródło cytatu: http://www.magdagasior.pl/program

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN