Owoce dialogu siostry Chyrowicz

zabijają dzieci z zdSiostra Barbara Chyrowicz na łamach Tygodnika Powszechnego wezwała do dialogu. Dialogu zwolenników prawa dzieci nienarodzonych do życia i zwolenników prawa do zabijania tychże dzieci.

zabijają dzieci z zdSiostra Barbara Chyrowicz na łamach Tygodnika Powszechnego wezwała do dialogu. Dialogu zwolenników prawa dzieci nienarodzonych do życia i zwolenników prawa do zabijania tychże dzieci. Oczywiście s. Chyrowicz nie używa takich słów, bo przecież nazywanie aborcji zabijaniem, jest stygmatyzowaniem „zwolenników wyboru” (ciekaw jestem czy nazywanie płodu dzieckiem, jest dla siostry przykładem „mowy nienawiści”).

Od wielu lat siostra Chyrowicz prowadzi dialog w ramach Komitetu Bioetyki PAN. Owocem tego dialogu jest stanowisko Komitetu z dnia 13 listopada 2013 roku, w sprawie klauzuli sumienia. 24 z 26 członków Komitetu, opowiedziało się za ograniczeniem prawa do sprzeciwu sumienia ze strony lekarza. Siostra Chyrowicz i jeszcze Jeden członek Komitetu głosowali przeciw. Skuteczność dialogu w wykonaniu s. Chyrowicz jest zaiste oszałamiająca.

Celem Fundacji Pro – prawo do życia jest powstrzymanie zabijania dzieci przed narodzeniem. Zastanawiam się, jaki jest cel działalności publicznej s. Chyrowicz. Dialogowanie?

 

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN