Szukaj
Close this search box.

Oto skutek edukacji seksualnej – tylko 2 lata wiezienia dla pedofila

– Przecież ja jestem gejem! – krzyczał na sali sądowej w Buelach (Szwajcaria) 51-letni pedofil, broniąc się przed oskarżeniami o wykorzystywanie seksualne dziewczynki. Mężczyzna siedział już wcześniej w więzieniu za kontakty seksualne z nieletnimi chłopcami.


Wszystko zaczęło się w 2013 roku, kiedy ofiara miała 13-lat i zaprzyjaźniła się ze swoim wówczas 47-letnim sąsiadem. Pedofil wykorzystał fakt, że pochodziła ona z rozbitej rodziny i niedawno opuścił ich ojciec. Dziewczyna wyprowadzała psa mężczyzny, spędzała z nim dużo czasu w domu – niebawem miała już własny klucz. Sąd ustalił, że przez trzy lata dochodziło między nimi do regularnych kontaktów seksualnych.


Czy homoseksualizm sprawcy ma znaczenie?

Według badań amerykańskiego naukowca Paula Camerona pedofilia występuje nawet 20-razy częściej u homoseksualistów. Mimo, że stanowią oni 1-3% społeczeństwa, to odpowiadają za 20-30%przypadków wykorzystywania dzieci. W ostatnich latach wielokrotnie skazywano za pedofilię wpływowych działaczy LGBT, między innymi byłego dyrektora LGBT Youth Scotland James Rennie i czołowego aktywistę gejowskiego w USA Larrego Brinkina.


Pedofilom pomaga deprawacyjna edukacja seksualna

Prokurator nie wykluczył, że to 13-latka mogła wyjść z inicjatywą współżycia. Jak to możliwe?

Przyczyną jest bardzo wczesne rozbudzenie seksualne dzieci w Szwajcarii. Edukacja seksualna jest w tym kraju obowiązkowa od szkoły podstawowej, a w niektórych kantonach od przedszkola. Maluchy dotykają się na tych zajęciach w miejscach intymnych i zaznaczają na rysunkach ludzkiego ciała, gdzie lubią być obmacywane (https://proprawodozycia.pl/udzielanie-zgody-na-obmacywanie-seksedukacja-w-przedszkolach/). Dzieci wykorzystują na zajęciach także drewniane penisy i pluszowe waginy. To wszystko jest wstępem do legalizacji pedofilii. Znamienne jest również to, że 51-letni pedofil został skazany zaledwie na 2 lata i 3 miesiące więzienia.


Źródła:

https://www.rp.pl/artykul/388324-Znany-gej-na-czele-siatki-pedofilow.html

Dr Paul Cameron http://www.familyresearchinst.org

https://www.nzz.ch/zuerich/bekennender-schwuler-missbraucht-nachbarsmaedchen-ld.1415733

https://www.lifesitenews.com/news/leading-california-gay-rights-leader-arrested-over-child-porn-possession

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN