Oświadczenie w sprawie zdjęcia wystawy w Kaliszu

Wystawa Kalisz 2Wystawa "Wybierz Życie" obrazowo ukazująca skutki aborcji gościła już w kilkuset miejscowościach Polski, wszędzie skłaniając ludzi do refleksji nad prawem do życia nienarodzonych. W dniu 17 stycznia br. została wyeksponowana również w Kaliszu. Plakaty ukazujące okrucieństwo aborcji również i tu uświadamiały ludziom jakim barbarzyństwem jest aborcja.

Wystawa Kalisz 2Wystawa “Wybierz Życie” obrazowo ukazująca skutki aborcji gościła już w kilkuset miejscowościach Polski, wszędzie skłaniając ludzi do refleksji nad prawem do życia nienarodzonych. W dniu 17 stycznia br. została wyeksponowana również w Kaliszu. Plakaty ukazujące okrucieństwo aborcji również i tu uświadamiały ludziom jakim barbarzyństwem jest aborcja. Przekaz był skuteczny do tego stopnia, że ci, którzy popierają zabijanie dzieci, nie mogli tego znieść.

W wyniku ich nacisków na proboszcza parafii na terenie której wywieszone były plakaty, wystawę zdjęto już 21 stycznia br.

Leszczyński Oddział Fundacji Pro – prawo do życia wyraża swoje zadowolenia z faktu iż wystawę pt. „Wybierz życie” obejrzały setki mieszkańców Kalisza. Oburzenie zwolenników aborcji, widzących prawdę o tym jak ona wygląda, umacnia mnie w przekonaniu, że pobudzana jest ich świadomość, która zmusza nas wszystkich do podjęcia refleksji na temat zabijania poczętych dzieci.

Skuteczność działania wystawy mobilizuje nas więc do tego, by również w innych miejscowościach pokazywać prawdę o aborcji. Nie ustaniemy w walce o życie!

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN