Szukaj
Close this search box.

Oświadczenie w sprawie zdjęcia wystawy w Kaliszu

Wystawa Kalisz 2Wystawa "Wybierz Życie" obrazowo ukazująca skutki aborcji gościła już w kilkuset miejscowościach Polski, wszędzie skłaniając ludzi do refleksji nad prawem do życia nienarodzonych. W dniu 17 stycznia br. została wyeksponowana również w Kaliszu. Plakaty ukazujące okrucieństwo aborcji również i tu uświadamiały ludziom jakim barbarzyństwem jest aborcja.

Wystawa Kalisz 2Wystawa „Wybierz Życie” obrazowo ukazująca skutki aborcji gościła już w kilkuset miejscowościach Polski, wszędzie skłaniając ludzi do refleksji nad prawem do życia nienarodzonych. W dniu 17 stycznia br. została wyeksponowana również w Kaliszu. Plakaty ukazujące okrucieństwo aborcji również i tu uświadamiały ludziom jakim barbarzyństwem jest aborcja. Przekaz był skuteczny do tego stopnia, że ci, którzy popierają zabijanie dzieci, nie mogli tego znieść.

W wyniku ich nacisków na proboszcza parafii na terenie której wywieszone były plakaty, wystawę zdjęto już 21 stycznia br.

Leszczyński Oddział Fundacji Pro – prawo do życia wyraża swoje zadowolenia z faktu iż wystawę pt. „Wybierz życie” obejrzały setki mieszkańców Kalisza. Oburzenie zwolenników aborcji, widzących prawdę o tym jak ona wygląda, umacnia mnie w przekonaniu, że pobudzana jest ich świadomość, która zmusza nas wszystkich do podjęcia refleksji na temat zabijania poczętych dzieci.

Skuteczność działania wystawy mobilizuje nas więc do tego, by również w innych miejscowościach pokazywać prawdę o aborcji. Nie ustaniemy w walce o życie!

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN