Oświadczenie lekarzy KSLP wobec nowej podspecjalizacji ginekologów

Posłowie obiecali, że 2 lipca zajmą się wreszcie projektem mającym ratować życie nienarodzonych dzieci, podejrzanych o chorobę. Czy zajmą się nim w sposób należyty, nie powtarzając farsy z 2016 roku - zobaczymy.

Posłowie obiecali, że 2 lipca zajmą się wreszcie projektem mającym ratować życie nienarodzonych dzieci, podejrzanych o chorobę. Czy zajmą się nim w sposób należyty, nie powtarzając farsy z 2016 roku – zobaczymy.

Korzystając z okazji, 27 czerwca Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Polskich wydało oświadczenie. Okazuje się bowiem, że Amerykańska Rada Położników i Ginekologów planuje utworzenie nowej podspecjalizacji o nazwie “Kompleksowe Planowanie Rodziny”. Specjalizacja ta jest ukierunkowana między innymi na szkolenie i praktykę w zakresie mordowania nienarodzonych aż do momentu urodzenia.

Nie należy się łudzić, że prawo, które mamy teraz, nie będzie za naszymi plecami coraz okrutniejsze. Co roku ginie coraz więcej dzieci, a matki nienarodzonych dzieci odczuwają coraz mocniejsze naciski i przymus mordowania, a nawet są wyzywane przez lekarzy za to, że chcą urodzić.

Z oświadczeniem można zapoznać się TUTAJ.

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN