Szukaj
Close this search box.

Oświadczenie lekarzy KSLP wobec nowej podspecjalizacji ginekologów

Posłowie obiecali, że 2 lipca zajmą się wreszcie projektem mającym ratować życie nienarodzonych dzieci, podejrzanych o chorobę. Czy zajmą się nim w sposób należyty, nie powtarzając farsy z 2016 roku - zobaczymy.

Posłowie obiecali, że 2 lipca zajmą się wreszcie projektem mającym ratować życie nienarodzonych dzieci, podejrzanych o chorobę. Czy zajmą się nim w sposób należyty, nie powtarzając farsy z 2016 roku – zobaczymy.

Korzystając z okazji, 27 czerwca Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Polskich wydało oświadczenie. Okazuje się bowiem, że Amerykańska Rada Położników i Ginekologów planuje utworzenie nowej podspecjalizacji o nazwie „Kompleksowe Planowanie Rodziny”. Specjalizacja ta jest ukierunkowana między innymi na szkolenie i praktykę w zakresie mordowania nienarodzonych aż do momentu urodzenia.

Nie należy się łudzić, że prawo, które mamy teraz, nie będzie za naszymi plecami coraz okrutniejsze. Co roku ginie coraz więcej dzieci, a matki nienarodzonych dzieci odczuwają coraz mocniejsze naciski i przymus mordowania, a nawet są wyzywane przez lekarzy za to, że chcą urodzić.

Z oświadczeniem można zapoznać się TUTAJ.

 

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN