Szukaj
Close this search box.

Oświadczenie Komitetu „Stop Pedofilii” po odrzuceniu projektu przez Sejm

dzierzawskisejmSzanowni Państwo!

Gdy Mariusz Dzierżawski czytał na mównicy fragment Wielkiej Księgi Siusiaków, książki polecanej (!) przez "edukatorów" seksualnych z Grupy Ponton z którymi współpracuje MEN, posłowie zniesmaczeni buczeli, a marszałek wskazywała 16-latków na balkonie mówiąc, że na sali są dzieci.

dzierzawskisejmSzanowni Państwo!

Gdy Mariusz Dzierżawski czytał na mównicy fragment Wielkiej Księgi Siusiaków, książki polecanej (!) przez „edukatorów” seksualnych z Grupy Ponton z którymi współpracuje MEN, posłowie zniesmaczeni buczeli, a marszałek wskazywała 16-latków na balkonie mówiąc, że na sali są dzieci.

Skoro dorośli ludzie odczuwają niesmak, a 16-latkowie nie powinni tego słyszeć to jak można pozwalać, aby seksedukatorzy wykorzystywali takie książki względem dzieci 12-13 letnich, a nawet młodszych, bo do takich kierowana jest ta publikacja?

Udało się udowodnić niezwykle ważny i przerażający fakt, który pozwoli lepiej chronić dzieci i młodzież przed demoralizacyjnymi zapędami seksedukatorów.

Badania Ipsos pokazują ogromne poparcie społeczne dla projektu. 90% badanych go popiera, zaledwie 5% jest przeciw. Decyzja posłów tęczowej koalicji PO-SLD-Ruch Palikota o odrzuceniu projektu, pokazuje zupełne oderwanie posłów tych partii od woli społeczeństwa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim państwu za współpracę i wsparcie. Za poświęcony czas i zaangażowanie. To dzięki państwu mogliśmy działać, to dzięki państwu, w ciągu tych kilku miesięcy, wyszło na jaw więcej obrzydliwości, których dopuszczają się seksedukatorzy, niż przez kilka poprzednich lat.

To wszystko otwiera nowe możliwości i pozwala prowadzić dalsze jeszcze bardziej dynamiczne działania dla ochrony dzieci i młodzieży.

Z poważaniem,

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Pedofilii”

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Zaawansowane metody śledcze oleśnickiej policji

Dnia 29 lutego w Oleśnicy, przed wejściem do Szpitala (będącego liderem w statystykach dzieciobójstwa prenatalnego w Polsce) odbywało się zgromadzenie publiczne, mające na celu pokazywanie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN