Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych mnoży kłamstwa i wzbudza nienawiść

Na stronie facebookowej internetowej organizacji, która rzekomo walczy w Polsce z nienawiścią, ukazał się post wraz ze zdjęciami. Dotyczy on marszu organizowanego m.in. przez Fundację Pro - Prawo do Życia, który przeszedł za homoparadą w dniu 6 października we Wrocławiu. W poście jest krótki opis słów ks. Łukasza Szydłowskiego, przemawiającego na naszym zgromadzeniu.

Na stronie facebookowej internetowej organizacji, która rzekomo walczy w Polsce z nienawiścią, ukazał się post wraz ze zdjęciami. Dotyczy on marszu organizowanego m.in. przez Fundację Pro – Prawo do Życia, który przeszedł za homoparadą w dniu 6 października we Wrocławiu.

W poście jest krótki opis słów ks. Łukasza Szydłowskiego, przemawiającego na naszym zgromadzeniu. Zaraz potem są cytowane wulgaryzmy rzucane podczas zgromadzenia prowadzonego na ul. Kościuszki, które w żaden sposób nie było związane z naszym przemarszem. Co więcej, również zdjęcie ks. Łukasza jest wstawione pomiędzy zdjęcia z ww. pikiety. Niezorientowany odbiorca wyciągnie prosty wniosek, że ksiądz był na tych zgromadzeniach i brał w nich czynny udział, aprobując zachowanie jego uczestników.

Kłamstwo tym bardzie kłuje w oczy, że ks. Łukasza w czasie trwania zgromadzenia na ul. Kościuszki już nie było we Wrocławiu! Homoparada wyruszyła ok. 15:30, ks. Łukasz po poprowadzeniu modlitwy na pl. Wolności ok. godz. 15.15 odjechał na Mszę do Poznania.

Na fanpage’u Fundacji Pro-Wrocław była prowadzona relacja na żywo z przemarszu. Można odtworzyć jego przebieg, jest umieszczona prawie godzina nagrań z całym przemówieniem ks. Łukasza. Każdy może sam się przekonać o zachowaniu uczestników marszu.

W komentarzu do postu tej ultralewicowej organizacji możemy przeczytać słowa nienawiści, skierowane do Księdza. Nie nadają się one do zacytowania. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych osiągnął cel, wzbudził nienawiść do księdza, który nie zasłużył sobie na szkalowanie z powodu sprzeciwu wobec homoseksualnych patologii i wykorzystywania dzieci przez lobby LGBT.

Przemówienie ks. Łukasza Szydłowskiego można zobaczyć tutaj:

Kłamliwy post jest natomiast tutaj:

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator regionalny w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Czego uczy nas nakaz zabicia Indi Gregory?

Sprawa Indi Gregory od kilku tygodni wstrząsa opinią publiczną na całym świecie. Nie pierwszy raz sąd w Wielkiej Brytanii nakazał zamordowanie chorego dziecka pomimo propozycji

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN