Szukaj
Close this search box.

Osiedlowa zbiórka podpisów – relacja z pikiety w Bełchatowie

W środę o godz. 15:30 na os. Okrzei w Bełchatowie obnażono straszliwą zbrodnię jaką jest aborcja. W naszym kraju nadal niestety legalnie morduje się w szpitalach dzieci nienarodzone. Dlatego zorganizowaliśmy tego dnia zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem „Stop Aborcji 2016”.

W środę o godz. 15:30 na os. Okrzei w Bełchatowie obnażono straszliwą zbrodnię jaką jest aborcja. W naszym kraju nadal niestety legalnie morduje się w szpitalach dzieci nienarodzone. Dlatego zorganizowaliśmy tego dnia zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem „Stop Aborcji 2016”.

Część osób się podpisywała, część przechodniów deklarowała, że już wcześniej składali swój podpis, wyrażano wobec nas głosy poparcia.

Niektórzy szli z zimną obojętnością wobec faktu, że w Polsce morduje się małe, bezbronne dzieci. Mimo iż nasze zdjęcia wyraźnie ukazują jak aborterzy potrafią rozszarpać człowieka na strzępy. Zwolennicy aborcji, którzy przechodzili obok nas zderzyli się z rzeczywistością. Z jednej strony popierają morderstwo na dzieciach nienarodzonych, z drugiej zaś – widzieli jak naprawdę wygląda to co tak gloryfikują. Wiele sumień zostało poruszonych i nie obeszło się bez obelg w naszym kierunku. Pewna pani wściekła na nas, że ukazujemy prawdę o aborcji, zapytana czy popiera mordowanie dzieci – krzyknęła – Tak! Popieram!

Co prawda od kiedy działa w naszym mieście komórka Fundacji Pro-Prawo do Życia – świadomość naszego lokalnego społeczeństwa znacznie się podniosła. Pomimo tego wielu jeszcze ludzi myśli, że aborcja to nic takiego. Dlatego wierzę, że obowiązkiem nas wszystkich – nie tylko wolontariuszy Fundacji Pro-Prawo do Życia – ale i każdego mieszkańca Bełchatowa jest ukazywanie prawdy o mordowaniu dzieci w polskich szpitalach, a także podjęciu konkretnych działań mających na celu ratowanie życia poczętego. W tym celu zachęcamy wszystkich Bełchatowian, aby weszli na stronę www.proprawodozycia.pl i pobrali kartę podpisową pod projektem „stop Aborcji 2016” oraz żeby zebrali podpisy chociażby wśród swojej rodziny i znajomych. Naprawdę nie potrzeba wiele, wystarczy, że każdy z nas zrobi coś w kierunku ratowania życia na miarę swoich możliwości!

Pozdrawiamy grupę patriotów, która podpisała się pod naszym projektem z ogromnym entuzjazmem.
Pozdrawiamy również naszych sympatyków z Domowego Kościoła, którzy wsparli naszą pikietę swoja obecnością.
Dziękujemy patrolowi policji, który czuwał nad naszym bezpieczeństwem.

Zapraszamy wszystkich na kolejną pikietę, która odbędzie się już 7 maja 2016 r. Również będziemy zbierać podpisy pod projektem „Stop Aborcji 2016”. Tym razem staniemy o godz. 9:00 przy Targowisku Miejskim od strony ul. Wojska Polskiego. Jeżeli się wahasz to tym bardziej powinieneś przyjść!

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/09/Jakub-Krawczyk.jpg[/author_image] [author_info]Jakub Krawczyk – koordynator regionalny województwa łódzkiego Fundacji Pro-Prawo do życia [/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN