Szukaj
Close this search box.

Orlen grozi

podstepny mezczyznaW piśmie skierowanym do Zarządu Fundacji Pro-prawo do życia Orlen grozi nam konsekwencjami prawnymi. Nie odwołuje natomiast Mirosława Wielgosia (Kierownika Kliniki Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w której zabija się dzieci do 6-tego miesiąca) ze stanowiska jurora w Plebiscycie "Polacy z werwą".
Dziś skierowaliśmy do Zarządu PKN ORLEN SA odpowiedź:

podstepny mezczyznaW piśmie skierowanym do Zarządu Fundacji Pro-prawo do życia Orlen grozi nam konsekwencjami prawnymi. Nie odwołuje natomiast Mirosława Wielgosia (Kierownika Kliniki Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w której zabija się dzieci do 6-tego miesiąca) ze stanowiska jurora w Plebiscycie „Polacy z werwą”.
Dziś skierowaliśmy do Zarządu PKN ORLEN SA odpowiedź:

Szanowni Państwo!

W odpowiedzi na Państwa pismo z dnia 14.08 2013 r. zwracamy uwagę, że:

1. Mirosław Wielgoś, jest kierownikiem kliniki ginekologiczno-położniczej Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie. W klinice tej dokonuje się aborcji (czyli zabójstwa w łonie matki) dzieci podejrzanych o niepełnosprawność, a M. Wielgoś odpowiada za ten proceder.

2. Mirosław Wielgoś został nominowany przez PKN Orlen na członka jury konkursu „Polacy z Werwą”.

Zaangażowanie M. Wielgosia w dokonywanie aborcji jest powszechnie znane, zatem nominacja na członka jury świadczy o tym, że PKN ORLEN nie ma nic przeciwko aborcyjnej działalności M. Wielgosia.

Nie zamierzamy „upowszechniać nieprawdziwych opinii na temat PKN ORLEN”. Podajemy i zamierzamy podawać wyłącznie prawdziwe informacje. Uhonorowanie Mirosława Wiegosia wskazuje na to, że PKN ORLEN popiera prawo do zabijania dzieci niepełnosprawnych w łonach matek.

Jeśli jest inaczej, jeśli PKN ORLEN opowiada się za bezwarunkowym prawem do życia wszystkich dzieci, również dzieci niepełnosprawnych, prosimy o wyraźną deklarację w tej sprawie i odwołanie ze składu jury p. Wielgosia. Jeśli wyraźnej deklaracji potępiającej zabijanie dzieci niepełnosprawnych nie otrzymamy, podejmiemy szeroką akcję informującą zainteresowanych o stosunku PKN ORLEN do aborcji dzieci niepełnosprawnych.

Z poważaniem,

Aleksandra Musiał

Członek Zarządu

{flike} 

 

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN