Szukaj
Close this search box.

Pedofile i koncerny aborcyjne organizują edukację seksualną

Edukacja seksualna ma tak naprawdę jeden cel: rozbudzić maluchy jak najwcześniej. Stoją za nią organizacje, w których działają pedofile i aborcjoniści. Chcą oni wykorzystywać w różny sposób dzieci i młodzież. Fundacja Pro-Prawo do Życia wydała poradnik dla rodziców i wychowawców na ten temat, pod tytułem „Jak Powstrzymać Pedofila?”. Można go pobrać ze strony stoppedofilii.pl

Mało kto wie, że największy aborcyjny koncern w Stanach Zjednoczonych Planned Parenthod jest również amerykańskim liderem w organizowaniu zajęć i tworzeniu treści związanych z edukacją seksualną.

W ostatnim czasie firma współtworzyła trzy projekty w tym obszarze. Jednym z nich są filmy na Youtubie skierowane do dzieci w wieku 4 – 9 lat, które uświadamiają im, że są seksualne. Animowane zwierzęta opisują m.in. ciała dzieci ze szczególnym uwzględnieniem miejsc intymnych. Podważane są oczywiście również tzw. „stereotypowe role płciowe”, a maluchy dowiadują się, że takie myślenie jest przestarzałe i każdy może zachowywać się i ubierać jak mu się podoba, niezależnie od płci.

Drugi projekt to filmy dla dzieci w wieku 10 +.  Promują one masturbację, aborcję i kliniki Planned Parenthood. Z kolei dla starszej młodzieży w wieku 13-17 przygotowano program komputerowy służący do odpowiadania na pytania dot. seksu, tożsamości płciowej i …oferty Planned Parenthood.

Edukacja seksualna organizowana przez koncern aborcyjny, który wprost dąży do mordowania nienarodzonych dzieci do końca ciąży, jest częścią polityki tej firmy. Podobne cele realizowane są w Europie. Dobrze widać to na przykładzie Wielkiej Brytanii, gdzie deprawacyjna edukacja seksualna doprowadziła do znacznego wzrostu liczby aborcji u nastolatek. Co więcej, w „postępowych” państwach nawet 60% nastolatek, które zachodzi w ciążę dokonuje aborcji. To oczywisty skutek deprawacji, którą wprowadza się stopniowo również w Polsce.

źródła:

www.lifenews.com/2019/02/06/planned-parenthood-launches-new-sex-ed-videos-targeting-4-to-9-year-old-kids/

www.cnsnews.com/news/article/emily-ward/planned-parenthoods-new-chatbot-roo-teaches-13-17-year-olds-about-sex-gender

www.youtube.com/watch?v=wW627gpkWbw&list=PLuVRmPwbBnZM_qJVIjz-7zDdJ_f03Hp1Y

www.plannedparenthoodaction.org/issues/sex-education/how-planned-parenthood-teaches-sex-education

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN