Opinia prawna dotycząca szczepienia

Niedawno w mediach napadnięto na Małopolską Kurator Oświaty Barbarę Nowak, która stwierdziła, że szczepienia przeciw Covid-19 są eksperymentem medycznym. W rzeczywistości są one nie tylko eksperymentem na urodzonych już ludziach i nienarodzonych dzieciach kobiet w ciąży, które przyjmują ten preparat. Czerpią również z makabrycznych, mengelowskich eksperymentów na dzieciach celowo zabijanych w aborcji na potrzeby firm farmaceutycznych.

Często abortowane dzieci, od których pobiera się tkanki i narządy do badań, jeszcze wówczas żyją, a później są pozostawiane do czasu, aż umrą. Uniwersytet w Pittsburghu przyznał się do wycinania narządów od żyjących jeszcze dzieci. Szerzej opisaliśmy ten proceder w broszurze „Abortowane dzieci jako surowiec branży medycznej. O związku aborcji ze szczepieniami na COVID-19”. Czy moralne jest zatem promowanie tego typu preparatów i zmuszanie ludzi do ich przyjmowania? Poniżej publikujemy opinię prawną dotyczącą szczepień na Covid-19 jako eksperymentu medycznego.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN