Szukaj
Close this search box.

„Opieka dla wszystkich” czyli aborcja aż do porodu.

Prezydentura Donalda Trumpa oraz nominacja na sędziego Sądu Najwyższego USA Bretta Kavanaugha stworzyły realną szansę na odwrócenie prawa aborcyjnego w Stanach Zjednoczonych. Największy koncern aborcyjny Planned Parenthood, który każdego roku dostaje na swą morderczą działalność od podatników ponad pół miliarda (!) dolarów nie zamierza więc stracić swojej żyły złota.

Jakiś czas temu przygotował kontratak o przewrotnej nazwie „opieka dla wszystkich”, który ma się skupić na rozszerzeniu prawa do zabijania dzieci, w tym ustaw zezwalających na aborcję aż do porodu. Ponadto zamierzają współpracować ze środowiskami muzyków, filmowców czy projektantów mody, by umacniać w ludziach przekonanie, że zabicie dziecka to „opieka zdrowotna”. Ciekawe tylko dla kogo… Trzecim punktem jest chęć otworzenia jeszcze większej ilości placówek mordujących nienarodzone dzieci.

Przykłady Nowego Jorku (link: https://proprawodozycia.pl/stan-nowy-jork-zalegalizowal-aborcje-do-konca-ciazy/ ) czy Wirginii (link: https://proprawodozycia.pl/w-wirginii-chca-aborcji-w-trakcie-porodu/ ) pokazują, że na słowach nie poprzestali. Biznes zabijania dzieci przynosi im rocznie miliardy dolarów, a więc zwarli szyki, by zainwestować w kłamstwa, nowe rzeźnie czy walkę o mordercze prawa. „Opieka dla wszystkich” nie uwzględnia dziś małych dzieci. Czy wkrótce nie będzie się opłacało uwzględniać również innych ludzi? Z pewnością, skoro już dziś postulują dzieciobójstwo noworodków.

Źródło: www.plannedparenthoodaction.org/uploads/filer_public/8c/86/8c866f34-f67f-4c9e-9afd-a38ccbef65cb/care_for_all_one-pager.pdf

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN