Szukaj
Close this search box.

ONZ, WHO i koncerny aborcyjne wzywają do zabijania

whoNa przełomie lutego i marca odbędzie się seria spotkań w ramach Globalnych Tematycznych Konsultacji Zdrowotnych, wydarzeniu organizowanym przez ONZ i WHO. W tym celu przygotowano projekt raportu "Health in the Post-2015 Development Agenda", który stawia cele "zdrowotne" dla Świata po roku 2015. ONZ, WHO wraz z koncernami aborcyjnymi chcą dążyć do tego, by aborcja na życzenie była powszechnie dostępna i legalna, by kobiety miały mniej dzieci i by świat rozumiał płeć jako "gender".

whoNa przełomie lutego i marca odbędzie się seria spotkań w ramach Globalnych Tematycznych Konsultacji Zdrowotnych, wydarzeniu organizowanym przez ONZ i WHO. W tym celu przygotowano projekt raportu „Health in the Post-2015 Development Agenda”, który stawia cele „zdrowotne” dla Świata po roku 2015. ONZ, WHO wraz z koncernami aborcyjnymi chcą dążyć do tego, by aborcja na życzenie była powszechnie dostępna i legalna, by kobiety miały mniej dzieci i by świat rozumiał płeć jako „gender”.

Swój wkład w dokument mają różne organizacje proaborcyjne m.in. jedna z największych sieci klinik aborcyjnych „Marie Stopes International”, jak również IPAS, producent wysysarek do dzieci, który sponsorował Wandę Nowicką i Federę, przesyłając im granty na działalność zmierzającą do niedopuszczenia do zmiany prawa aborcyjnego w Polsce (projekt zmiany Konstytucji w 2007 roku). Wytyczają oni cele dla rządów, żądając promocji i prawnego umożliwienia przeprowadzania aborcji wśród „młodych kobiet i nieletnich dziewczynek”.

Do 19. lutego 2013 roku można wysyłać protesty do WHO. Dlaczego warto to zrobić? Przykład: obecnie w Polsce nie można przerywać ciąży na życzenie. W związku z tym niezgodne z ustawą jest dopuszczenie w Polsce do obrotu środków wczesnoporonnych, nazywanych jako „pigułki po” do stosowania w przeciągu 72 a nawet 120 godzin. Jeśli kobieta ma owulację do zapłodnienia dochodzi w 1-2 godzin „po”. Nie trzeba tu być geniuszem matematycznym. Nasz Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych nie chce jednak tego widzieć, bo powołuje się na… właśnie raport WHO przygotowany zresztą we współpracy z Planned Parenthood, największą siecią klinik aborcyjnych. Raport donosi, że ciąża jest ciążą dopiero po kilku dniach od zapłodnienia, a mianowicie od zagnieżdżenia, więc środki używane do zabicia kilkudniowych dzieci to… antykoncepcja.

Wysyłajmy protesty do WHO. Bombardujmy prawdą.
{flike}

_______________________________

Maile można wysyłać do 19.02.2013r. na adres: post2015health@who.int 

Można również napisać swoj komentarz na stronie internetowej: http://www.worldwewant2015.org/node/304902

W tytule należy wpisać: „Comments on draft health report”

WHO informuje, że komentarze zostaną opublikowane, więc jeśli nie życzysz sobie tego, należy to napisać w mailu.

Zapoznaj się z projektem Raportu

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN