Oni chcą zdeprawować twoje dzieci!

stoppedofiliiW niemieckich przedszkolach dzieci są zachęcane do wzajemnego oglądania i dotykania narządów płciowych w specjalnych „kącikach zabaw”. Nie mogą tylko wkładać przedmiotów do pochwy i odbytu.

Specjaliści od seks edukacji zachęcają przedszkolaki (i starsze dzieci) do masturbacji.

6-latki mają dowiadywać się o antykoncepcji, 9-latki mają umieć skutecznie antykoncepcję stosować.

Seks edukatorzy mówią, że małżeństwo i rodzina to tylko jedna z wielu możliwości. Istnieje wiele rodzajów związków i orientacji seksualnych, do których wypróbowania zachęcają.

W Niemczech edukacja seksualna jest przymusowa. Rodzice, którzy nie posyłają na nią dzieci trafiają do więzienia. Podobnie dzieje się w innych krajach Europy Zachodniej.

Na celowniku seks edukatorów znalazła się Polska. W roku 2013 została opublikowana polska wersja „Standardów edukacji seksualnej w Europie”. Obrzydliwe praktyki niemieckich „edukatorów” mają być w Polsce wprowadzone jako standard.

Teraz Twoje dzieci maja być pozbawione niewinności i wydane w ręce macherów od seksu.

Taki jest ich plan. Ale Ty nie musisz na to się zgodzić.

Dziś złożyliśmy w Sejmie wniosek o rejestrację Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej “Stop pedofilii”. I tym możesz podpisać się pod projektem ustawy, zakazującym seksualizacji dzieci. Wejdź na stronę www.stoppedofilii.pl , wydrukuj kartę i zbierz podpisy wśród rodziny i znajomych.

Stańmy razem w obronie dzieci!

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

Byliśmy na Spotkaniu Młodych w Krakowie!

W ubiegłą niedzielę, 26 listopada, jako Fundacja Pro–Prawo do życia, uczestniczyliśmy w SMAK – Spotkaniu Młodych Archidiecezji Krakowskiej. Był to już drugi raz, kiedy mieliśmy

Rozważania adwentowe 2023 – I 

W Ewangelii na uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok liturgiczny, Pan Jezus przypomina nam o sądzie, który czeka nas na końcu czasów. Każdy z nas

Makabryczne prawo w Michigan

Gubernator stanu Michigan Gretchen Whitmer podpisała ustawy, które znoszą zakaz aborcji przez częściowy poród, eliminują obowiązek przestrzegania zdrowotnych standardów przez placówki aborcyjne oraz nadają im

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN