Szukaj
Close this search box.

Oleśniczanie nie chcą u siebie mordowania nienarodzonych dzieci

Pikieta, którą zorganizowaliśmy w Oleśnicy w zeszłą sobotę (25.11), odbiła się w mieście szerokim echem. Kiedy przyszliśmy, na miejscu czekało już ok. 25 mieszkańców, chcących zaprotestować przeciwko zbrodni aborcji, odbywających się w ich mieście.

Pikieta, którą zorganizowaliśmy w Oleśnicy w zeszłą sobotę (25.11), odbiła się w mieście szerokim echem. Kiedy przyszliśmy, na miejscu czekało już ok. 25 mieszkańców, chcących zaprotestować przeciwko zbrodni aborcji, odbywających się w ich mieście. Przyszło również dwóch członków Rady Miasta: pani Janina Szczuraszek i pan Tadeusz Żółkiewski. Pojawili się także dziennikarze. 

Po rozstawieniu transparentów rozpoczęliśmy modlitwę w intencji nawrócenia zwolenników zabijania nienarodzonych dzieci.

Podczas naszej pikiety spore zainteresowanie wzbudzała również mała trumienka z nekrologiem i zniczami mającymi upamiętnić 35 ofiar aborcji z tego szpitala. Napis na nekrologu przypominał, że takie „zabiegi” zaczęto tu wykonywać w 2016 roku, kiedy ordynatorem oddziału ginekologiczno-położniczego został dr Jagielski. (wg informacji, którą otrzymaliśmy od dyrekcji szpitala, wcześniej ten proceder się tu nie odbywał).

Wykonuje się tu między innymi aborcje selektywne (zabija się w ten sposób jedno z bliźniąt) i na bliźniętach syjamskich.

W grudniu również zorganizujemy pikiety pod szpitalem oraz przychodnią lekarzy Jagielskich w Kiełczowie. Zachęcamy do przyłączenia się do protestów.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/11/jan-both.png[/author_image] [author_info]Jan Both – wolontariusz Fundacji Pro – Prawo do Życia, komórka Wrocław[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN