Ojciec dziecka skazany za przymuszanie do aborcji.

Jeśli dopuścimy legalną możliwość zabicia dziecka, wykorzysta to każdy, kto ma w tym interes. Nie ma mowy o żadnym wolnym wyborze.

Sąd Okręgowy w Elblągu wydał w poniedziałek wyrok skazujący 17-letniego Karola B. na 3 miesiące pozbawienia wolności i rok ograniczenia wolności z obowiązkiem pracy na cele społeczne za przymuszanie swojej 16-letniej dziewczyny do aborcji. W marcu tego roku przyniosła ona do szpitala martwego noworodka. Sekcja zwłok wykazała, że urodziło się ono żywe, a nie martwe jak twierdziła dziewczyna.

Jest to kolejny już z życia wzięty przykład zadający kłam twierdzeniom feministek jakoby w aborcji chodziło o decyzję kobiety. Jeśli dopuścimy legalną możliwość zabicia dziecka, wykorzysta to każdy, kto ma w tym interes. Media wmawiają więc nastolatkom, że aborcja to nic takiego. I choć ojciec dziecka przyznał się, że podjudzał dziewczynę do zabicia ich dziecka, to winę ponoszą również ci którzy przekonali go o tym, że zabójstwo dziecka to po prostu wybór.

Tu nie ma żadnego dobra, żadnej wolności. Jest tylko przymus i śmierć.

Źródło: https://www.portel.pl/zbrodnia-i-kara/tragiczny-final-niechcianej-ciazy-17-latek-uslyszal-wyrok/108580

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN