Szukaj
Close this search box.

Ogłaszamy plebiscyt na Heroda roku 2015!

Dlatego też po raz kolejny ogłaszamy plebiscyt na Heroda Roku 2015. Zachęcamy Was do przysyłania nam swoich propozycji osób bądź instytucji, którzy zasłużyli na te niechlubne miano.

Mijający rok obfitował w wiele wydarzeń, uświadamiających nam, że rośnie i tak już ogromna liczba Polaków zaangażowanych w obronę życia ludzkiego od poczęcia. Setki pikiet i wystaw antyaborcyjnych, a wreszcie setki tysięcy Polaków którzy podpisali się pod kolejnym już projektem ustawy zabraniającym aborcji to dzieła, do których dziesiątki tysięcy ludzi poświęciły swój czas i serca.

Mimo to, nadal możemy się spotkać z takimi osobami, bądź instytucjami, szczególnie w życiu publicznym, które nie tylko ignorują głos obywateli, ale często czynnie wspierają prawo do zabijania.

Dlatego też po raz kolejny ogłaszamy plebiscyt na Heroda Roku 2015. Zachęcamy Was do przysyłania nam swoich propozycji osób bądź instytucji, którzy zasłużyli na te niechlubne miano. Na Wasze głosy czekamy do 10. grudnia br.
W drugiej części plebiscytu wybierzemy kilku kandydatów, którzy następnie do 20.grudnia br. będą „zbierać głosy”. Ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi 28.grudnia br., a więc w Święto Młodzianków, upamiętniające ofiary rzezi Heroda.

Blisko 2 tysiące lat temu Herod zarządził rzeź niewiniątek, bo bał się że utraci swoje wpływy i władzę. Dziś wielu polityków czy instytucji, zarabiających na zabijaniu kieruje się takimi samymi motywami.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/AM-—-kopia.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał – Ekspert Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN